Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ibiza Bocanegra / Varex Exhaust System (HQ Video)

en mantıklısını yapmışsınız, katalitik veya başka bi susturucu yok değil mi downpipedan itibaren?
katalitik iptal dedim ama net bi cevap alamadım :)

katalitik iptal + yaniltici (arıza yandı söndürmek için :))
stock da orta+arka(toplamda 2 susturucu) vardi .. orta yi da iptal ettik sesi kesiyodu çünkü :)

yani düz boru ve arkada varex şeklinde arada bişi yok..

katalitik iptal + yaniltici (arıza yandı söndürmek için :))
stock da orta+arka vardi .. orta yi da iptal ettik sesi kesiyodu çünkü :)

yani düz boru ve arkada varex şeklinde arada bişi yok..

Egzost çapı ve boru çapı kaç mm sende adaş?

varex 63mm çap adaş
çektirdigim boruda stock borunun yine genişi ama onun mm sini hatirlayamadim smidi..

çok hoş olmuş güle güle kullanmanı diliyorum..
gene soruyorum öğrenmek için sakın arabasına yaptırmayı düşünüyor demeyin..yaptırmayacağım belki de turbo yok diye olmaz bile..
ses'in dışındaki faydalarını anlatabilir misiniz...
bir böyle arabayı askıya alıp altından foto mesala bunu ekledik bunu söktük gibi..münkünse çok iyi olur

Ben atmosferik bi araçta da yapabileceklerini göremek istiyorum ondan sonra yaptırmak için kendimi ikna etmem gerek :D

çok hoş olmuş güle güle kullanmanı diliyorum..
gene soruyorum öğrenmek için sakın arabasına yaptırmayı düşünüyor demeyin..yaptırmayacağım belki de turbo yok diye olmaz bile..
ses'in dışındaki faydalarını anlatabilir misiniz...
bir böyle arabayı askıya alıp altından foto mesala bunu ekledik bunu söktük gibi..münkünse çok iyi olur

Varol abi bu sistem sadece son susturucu getirisi performans ve ses istediğin zaman bi kumanda ile klapa kapanıyor araba sessiz oluyor sonaa takılan bi sistem olduğu için ister kat ı sök orta susturucuyu sök tak ister direk tak o isteğine kalmış ben 76 mm yaptım komple turboya kadar ve hiç susturucu yok isteyen ortaya kat ve susturucu da yapar fakat performans fazla artmaz.... atmoosferik araçlarada gayet olur....

Varol abi bu sistem sadece son susturucu getirisi performans ve ses istediğin zaman bi kumanda ile klapa kapanıyor araba sessiz oluyor sonaa takılan bi sistem olduğu için ister kat ı sök orta susturucuyu sök tak ister direk tak o isteğine kalmış ben 76 mm yaptım komple turboya kadar ve hiç susturucu yok isteyen ortaya kat ve susturucu da yapar fakat performans fazla artmaz.... atmoosferik araçlarada gayet olur....

son'a takılan bir sistem yazmışsın bende sana takılan bir sistem diye okuyorumpuhaha bana nasıl takılıyor dedimpuhaha
tamam oldu sadece ses amaçlı..
teşekkürler

son'a takılan bir sistem yazmışsın bende sana takılan bir sistem diye okuyorumpuhaha bana nasıl takılıyor dedimpuhaha
tamam oldu sadece ses amaçlı..
teşekkürler

abi ses kontrol + geniş boru kullanırsan arac rahatlamasi şeklinde diyebiliriz..
bostancı da yapildi.. jdm de

Geri
Üst Alt