İbiza Blow off.. | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için ANDROİD ve İOS mobil uygulamamız yayına başlamıştır. BURAYA tıklayarak uygulamaya gözatabilirsiniz.

İbiza Blow off..

Konu, 'Mk4 (2002-2008)' kısmında JoSepHH23 tarafından paylaşıldı.

1. JoSepHH23

JoSepHH23
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    63
    Aranızda İbizaya blow off takıp kullanan arkadas varmı acaba ? eger varsa memnun kaldınızmı ? herhangı ıyı yada kotu bır etkısı oldumu acaba ? Tskler..

2. Gani

Gani
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Dizel de pek de keyifli birşey değil diye biliyorum. Turboya zararı olabileceğini iddia edenler de var..

3. LeonRider

LeonRider
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    746
    Ödül Puanları:
    113
    ben 1.9tdı da kullanıyorum sıkıntım olmadı 2 senedir fakat bence çok maliyetli bir iş bide usta ellerce yapılması şart kaçırma falan olmaması için bence girme bu işe gerek yok....

4. Z

Z
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    çok zahmetli iş aracın dizelmiş yeni gördüm tdi için varmı bilmiyorum ama benzinlide blow off dan ziyade dump valvenin arasına forgenin küçük aparatını bo sunu kolaylıkla takar tıslaya tıslaya gidersin

5. EMRE KAAN ALPTEKİN

EMRE KAAN ALPTEKİN
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    48
    sen benzinli deseydin direk yaptır derdim sadece turbo hortumuna blow-off takılıyo hatta aynı sesi iyi bi hava filtresinden alman bile mümkün olabiliyo ama dizel farklı biraz en az maliyet kadar işçilikte bezlinin 2 katı iyi usta ,iyi para,çok uğraş bencede hiç girme ama şunuda söyliyim normal tıss layan arabalardan 2 kat daha fazla ses alırsın daha keyifli olur :D:D:D

6. YCO

YCO
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    48
    BOV spacer alabilirsin Zafer abinin fotosunu koyduğundan..
    ben almıştım 2 gün kullandım sadece sonra çıkartıp kenara koydum..pek bişi farketmediği gibi nedense araya takmak içime sinmemişti..

7. Z

Z
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    karışmak istemiyoum ama yinede sormadan edemeyeceğim yiğidim neden söktün ki aksine faydası olurdu bence geri takmalısın

8. YCO

YCO
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    48
    bana pek bişi farketmedi gibi gelmişti..illaki az ya da çok fayda sağlıyodur sonuçta daha kısa bi mesafeden atılıyo ama..huyum kurusun Zafer abim.. :D :D
    2 kademesi vs. de vardı..nerde olduğunu bile bilmiyorum şuanda..ya bagajda ya evde ya da Barbaros abinin dükkanda..uzun süre de beklemiştim gelsin diye halbuki..

9. Z

Z
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    sen bilirsin cano ama fazla basıncı geri dönmeden ne kadar çabuk atarsan o kadar iyi sende bilin yani:D

10. - 48 -

- 48 -
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    633
    Ödül Puanları:
    113
    tdi blow off

Sayfayı Paylaş