İbiza Bakım | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

İbiza Bakım

Konu, 'Mk5 (2008+Günümüz)' kısmında Nyks tarafından paylaşıldı.

1. Nyks

Nyks SCW Üyesi

94
    19
    8
    İyi forumlar,
    12.12.12 ( kral tertip :D ) tarihi itibariyle askerim.Sizlere sorum aracım şu an 11.500 km.de.Bakım için 15.000 km'de gelmem söylenmişti servisten.Km 15bine gelmediği için bakıma gitmedim fakat askere gitmeden bakımı yaptırsam mı sizce?Aracı babama teslim edecem ve o da haftada 1-2 gün benim araçla işe gidip gelecek.Km'nin 15.000'e gelmesini bekleyip babam mı götüse aracı servise karar veremedim ?
    Yorumlarınızı bekliyorum..

2. Çöllü

Çöllü FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

4.805
    3.977
    113
    Sen Git askere Km si gelince baban Götürsün düşme üstüne bu kadar benim gibi yağmurlu havada araba yıkayıp nazar değdirme:eek:key:

carambole7 ve cuprali bunu beğendi.
  3. Nyks

Nyks SCW Üyesi

94
    19
    8
    Senin konuyu az önce okudum @çöllü içim gitti o tır şöforune bende sövdüm yalan yok.:) Zaten aracımın üzerine en az senin kadar titriyordum fakat aracımın sol arka tamponuna cross motoru çamurluğunu mu sokmadı , dün çorba içerken bir taksici amcam mı tık edip dokunmadı..Artık eskisi kadar önemsemiyorum sonuçta araç diyip geçiyorum.(mecburen aksi durumda saçım beyazlıyor düşünmekten,sıkıntıdan ) Toplasan 1 pasta cilayla geçecek sıyırıklar ama yinede insanın canı sıkılıyor.

Babama düşecek bizim bu iş sanırım :) Yorumun için teşekkürler.

Bunu beğendi. Çöllü bunu beğendi.
  4. Çöllü

4.805
    3.977
    113
    Askere nezaman gidiyosun kısa dönemmi? Uzunmu?

5. veletifo

veletifo FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

77
    36
    0
    Bence de arkadaslarin dedigi gibi km si gelince baban götürsün.Keske benim araclarin ücretsiz bakimlari olsada götürsem.Para bayilmaktan biktim artik cok sukur ki usta parasi yok kendim hallediyorum herseyi.Birde ucuz yagci buldum yari fiyatina yag aliyorum cok sukur

6. Çöllü

4.805
    3.977
    113
    Kardeşim Nerde yaşıyosun Yurt dışında?

7. cuprali

cuprali SCW Üyesi

2.467
    1.712
    113
    Merhaba asker , emrecim eğer 15000 bine kadar uzun yol yapmıyacaksanız bırak baban zamanı gelince götürsün

8. yukcell88

yukcell88 SCW Üyesi

1.521
    550
    113
    Gel bakalım kral devre :D Sen benim biletimsin belki de :D İmza; Has deden :D

9. Nyks

Nyks SCW Üyesi

94
    19
    8
    Dün sınava girdim Adana'da.Ayın 10unda belli olacak kısa mı uzun mu , hangi il falan

10. Nyks

Nyks SCW Üyesi

94
    19
    8
    [MENTION=21455]yukcell88[/MENTION]
    Geliyoruz bakalım :D

[MENTION=24163]cuprali[/MENTION]
    öyle yapacaz sanırım abi.

Sayfayı Paylaş