Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza arka tekerden gelen ses

Çok geçmiş olsun tarif edilen ses rulman bozulmasına benziyor kampanada balatayı yukarı iten yay vardır balata biterse direk boşa atar kendisini buda sürekli ses yapar
Frenlerin sertleşme olayıda rulmanda boşluk olduğu için fren eksen döngüsü bozulduğu için sertleşmiştir
Mbu da tanıdık kalmadı artık yoksa yardımcı olmak isterdim

DUYURU - SeatClubWorld.Com - Sticker Talep Konusu (ÜCRETSİZ) | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

İletişim ve sticker için profilim de numaram var isteyen oradan da ulaşabilir

Ne oldu bilin bakalım.
Bugün servise arabayı götürdüm. Usta dedi: "tur atıp bakalım sıkıntı neymiş hem sesi de duyarız."
Çıktık yola ama hastanın hastaneye gittiğinde iyileştiği gibi bizim Düldül de ustayı gördüğünde sesi çıkarmaz oldu.
Gerçi son 1 gündür hiç ses duymamıştım bende.
Neyse bıraktık servise arabayı, tabanvay geldik işe. Şimdi aradım servisi iş çıkışı gidip de alacağım.
Bir sıkıntı yok kampanayı açtık baktık gerekli temizliği de yaptık dediler. Toz toprakmış balata tozuymuş.
Rulman olsa sesi kesmez devamlı gelir dediler.

Hiçbir şey değilde arabasızlık gerçekten zor. Kötü alışmışım Düldül'e...

Geri
Üst Alt