Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ibiza almayi dusunuyorum yardim edin lutfen

ben geçen sene 3500 km de 1,4 style aldım 28.000,00 TL gaz da taktırmadım şehirler arası yakıtından memnunum şehir içi de sadece hafta sonu kullanan biriyim senede 10000,00 km yi gecemem o yüzden devamlı hız sabitleyici ile şehirler arası yolda 660 km lik yolu yarım depoya gittim gayet te ii di ,TSI motor nasıl bilmiyorum.

eyv kardes 500 kmde baya ii fiyattada bisiler belki yapilabilir. Yalniz benim esp takintim var ama 1.4 style da bile osiyon tside mi opsiyon olarak sunuluyor? Sizde mevcutmu esp?

Kardeş şimdi bu esp opsiyondu ve bende yok olaydı eyiydi ama yok. Bana da bir kaç ay beklersiniz demişlerdi. Beklemedim. Beklemediğim için de pişman değilim. Arabama aşığım. 6 ay oldu hala camdan izlerim arabamı. Daha önce esp'li arabam olmadığı için bi sıkıntısını çekmedim. aracın yol tutuşu, kontrolü ve 4disk frenleri çok başarılı bunu benden çok daha yıllık ve üstad şöförler söylüyor. Eşim bu arabayı alınca direk şöför oldu :) o da hiç bir sıkıntı çekmiyor. Yokuşlarda da hiç sıkıntı çekmediğini söylüyor.
Aslında bir sürü üstad var sitede onların fikirleri daha önemli....

bende de1.2 style 2012 ibiza var kesinlikle tavsiye ederm
eğer kalabalık bir ailen ve arka koltuga uzun boylullar oturmayacksa bu araç çok iyi olacktır.
yakıt desen o da ii bence almalısn
leona gucun yetıosa o da olur :)

1.4 85 bg style sportourer kullandım, yakıtı azdır, uzun yolda 5,1 lt/100 km ortalama değerim var. Ankara-İzmir arası. Aracı sattım, alan kişi de lpg taktırdı. Şimdi daha da az yakıyor. En fazla 190 km hız yapmıştım, esp yoktu ama yol tutuşu çok iyiydi. Ön arka frenleri disk ve tatminkardır. Bence style paket alın.

Ibiza 1,2 TSI çok methediyorlar, hızlanması oldukça iyiymiş 10 sn altında, ama diğer 85 bg olan da fena değil. Karar size kalmış, spor, ekonomik, lpg olanağı seçeneklerinden birine karar verip bütçenize göre hareket etmenizi tavsiye ederim.
Şimdiden hayırlısı olsun.

cevaplar icin tesekkurler arkadaslar. Annemin mantigina gore ayni parayi verceksek neden 2011 model kullanilmis aliyoruz ustelik kasada ayni donanimda ayni:). Esp paketi 920 lira ustelik esp hill hold lastik basinc falan paket olarak bence cok ucuz. Seat getirmis olsa o sekilde showrooma bence cok rahat satilir insanlarda beklemez. Ayrica seat cokmu siparis aliyoda 2 3 ay bekletiyo anlamis degilim. Hala cok kararsizim. Esp keske standart olsaydi tsi motorda cok guzel olurdu, annemi kandirip ikinci el aldirirdim:). Ama ne bilim sifir kilometre esp paketli 1.4 daha mantikli gibi geliyo ama beklemesi suresi korkutuyo beni birde fiyat garantisi yok denilmesi.
Bir sorum daha var 0 alan arkadaslar ortalama ne kadar indirim yatirdilar?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...tomatik..sifir-ayarinda-ibiza-114312885/detay

ilandaki arac bana ucuz gibi geldi kazali falan olabilirmi acaba? Birde otomatik arabada yokus kalkis oluyormu?

Geri
Üst Alt