Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ibiza almak istiyorum

17.000 den aşağı pek bulamazsın signo agır hasar kaydı vs olan bulursun . Ben örnek vereyim 3 ay önce 1.4 signo + sanruf ( LPG siz ) 19.250 ye aldım ama tık yok arabamda boza kaza değişen vs hiç birşey yok temiz aracın piyasası 18 den başlıyor malesef..

Örneğin : İlan No 150080414
İlan No 148385185
İlan No 147645895

Tabi bunlar sadece örnek..

bana araba en fazla 1 sene kadar lazım. şoförlüğümü düzeltip sıfır bir araba alabilirim 1 sene sonra. 5 ay sonra kamu işçisi olarak iş başı yapacam arabayla gidip gelmem lazım o sebeple şimiden birtane almam gerek. malum baba parası olunca şukadar veririm dediğinde daha fazlasını istemek zor geliyor.
burak 3 ay önce aldıysan piyasayı hakimsindir diye düşünüyorum. ilk mesajda göserdiğim arabalar değerinden yüksekmidir fiyatı? veyahut tavsiye edeceğin gözüne çarpan bir araç varmı sahibindende.

Signo ve Stylance almayacaksan seat ailesine girme derim araç elinde kalır satamazsın , daha uygun ucuz yollu bir şeyler bak derim . o ilk ilandakileri ben olsam kesinlikle almam.

çok teşekkürler.. sanırım seat mecburiyetten rafa kalktı :(

Ben aynı seyleri düşünmüyorum tabiki elbette aracın full olmasının sağladıgı bircok fayda var bunu inkar etmiyorum lakın benim aracım selection full değil 1.2 12V 64bg güce sahip 4 silindirlilere ragmen performance oldukca iyi bunu ben değil vw seat servisindeki ustalar dedi arkadas öyle cok km ler yapmıyacak ise temiz bir araç bulursa alınabilir diye düşünüyorum En azından alacağı farklı modellerden daha sağlam bir sasi ve boş bile olsa seatın kalitesini hissetmeli :)

Ben aynı seyleri düşünmüyorum tabiki elbette aracın full olmasının sağladıgı bircok fayda var bunu inkar etmiyorum lakın benim aracım selection full değil 1.2 12V 64bg güce sahip 4 silindirlilere ragmen performance oldukca iyi bunu ben değil vw seat servisindeki ustalar dedi arkadas öyle cok km ler yapmıyacak ise temiz bir araç bulursa alınabilir diye düşünüyorum En azından alacağı farklı modellerden daha sağlam bir sasi ve boş bile olsa seatın kalitesini hissetmeli :)

al malın iyisini, çekme kaygısını hesabı diye düşünmekteyim birde kardeş şimdi bana benim ibiza süper surat geliyor ama leona binip inince anladım ki eşek kadar yavaş.. yani diyecegim o ki bilinçli seat severlerin % 95 i signo ve stylance ı alır satılmaz düşük model ben şahsen almam

bu araba işleri çok karışıkmış ben bunu yeni anladım. benim düşüncem paranı hazırlıcan yağsız yerinden kıyma ister gibi şu olsun diyip alacaksın olay bitecek bu şekildeydi ama değilmiş. araba almanın ucu bucağıda yok fiyatı 1000tl yukarı atıyorsun süper arabalar çıkıyor 1000tl daha atınca daha güzeli dur durak yok 12.000tl bütçeden 16.000 tl ye çıktım ama artık durmam lazım bunuda anladm. benim şuanki derdim 1 2 sene bana sorun çıkartmadan hizmet edecek satışında çok zorlanmayacağım yakışıklı bir ibiza.

Zaten o yaşlarda arabalardan fazla zarar etmez sin tabi temizini bulursan iyi araştır temisse rahat satarsin

mobil

Vallaha ben cupra düşüne bilirim ama 5 kapısı gelirse şuan seat sitedeyim hala 180 beygir tek kapiyi gösteriyor

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt