Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ibiza almak istiyorum

Cerkes

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaşlar foruma yeni kayıt oldum umarım bende seat ailesine katılacağım şuan birkaç marka arasında kaldım ama ibiza 1 adım önde diğerlerinden. sizlerinde tavsiyeleriyle temiz ve bütçemi aşmayan bir ibiza almak istiyorum.

148379017

bu iki aracın fiyat ve km değişen olarak incelediğimizde fiyatları sizce makulmudur. ilk arabam olacak kısmetse tavsiyelerinizi bekliyorum. bütçem maksimum 16000 - 16.500

Hoşgeldin İdris bu ilandaki araçlar stella modeli yani boş olanları signo veya stylance olanından alırsan daha çok keyif alırsın.

Hoşgeldin öncelikle , sana tavsiyem signo veya styleance dan baska versiyonuna kesinlikle girme ibizanın pişman olursun , hem motor gitmez hem hiç bir donanım yok nerdeyse bence biraz daha sık dişini veya imkanın varmı bilmiyorum 18-19 civarına temize yakın signolar bulabilirsin...

illaki 4 kapı olsun demiyosan benimkide satışta.

ilan no 137245146

SCW Fiyatı 18.500 dür. pazarlıksız amma :)

bu arada dün aküyüde yeniledim varta bluedynamic d24 takıldı.

kırmızı olanın ön sağ tekerlek sanki bir yere vurulmuş ve geri geldiğinden dolayı davlumbazı yemiş gibi duruyor ( düşünürsen göz önünde bulundur )

SCW ye hoşgeldin kardeşim... Diğer arkadaşların da dediği gibi biraz daha bekle acele etmeden Signo yada Stylance bak derim... Şimdiden hayırlı olsun...

SCW'ye hoşgeldin, umarım gönlündeki aracı bulursun..

Hoşgeldiniz
Umarım gönlünüze göre bir araç bulabilirsiniz .
Iyi forumlar :)

HTC Desire HD A9191 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

hoş geldin bende 2007 stylance var çok memnunum inşallah gönlüne göre bi araç bulursun

yorumlarınız için teşekkür ederim arkadaşlar. araba konusunda çok bilgili olmadığımdan tavsiyeleriniz benim için çok değerli.

2004+ bir signo 16.000 civarı düşürme şansım varmıdır sizce. 2001 signolaramı baksam dahamı iyi. şuan acemi şoför olduğumdan farklarını pek kavrayamayabilirim kullanırken.
2 haftada anca modele karar verebildim bakalım arabayı nasıl seçecem.

Geri
Üst Alt