Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza Alacagım kafam karıstı.butce 16.000

anlasılan bu butce bıraz yetersız kalıyo cunku temız de olsun ıstıyorum.bırazını kredı cektım bırazı nakıt butcemın.ustune bıraz daha mı koymak gerek..

Birkan piyasalar biraz zor düşer, bayram sonu sıfır araçların hepsine zam geliyormuş, dolayısıyla ikinci eller de nasibini alır. Kaldıki piyasada hem temiz araba yok hemde fiyatlar anlamsız yüksek. Haliyle piyasanın bu halini görüpte satmak isteyen temiz araç sahiplerinin araçları da 1 saati bulmadan satılıyor. Tam 2 ay araba aradım. Ya dediğim gibi anında satılıyor ya da üç kağıtçıya denk geliyorsun.

Anılıcan Murat işin biraz zor, acele etmeden Sahibinden müdavimi olacak ve günlük ilanlara bakacaksın.

16,000 TL ye 2003 model üstü bulmak çok zor..He bulursun oda km si çok yüksek bakımsız veya hasarlı bir araçtır...İbizanın en dolu modeli signodur..Temiz ve iyi bir araba bulmak istiyorsan bence 1,5 - 2 milyar daha ekle..Hem üst model hemde donanım olarak güzel bir ibiza al...:)

Aslında eski kasalarda da güzel araçlar var. Aynı donanım seçenekleri onlarda da var.

Geri
Üst Alt