Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

ibiza 6l orta konsol aydınlatma

Konu, 'Atölye & Aksesuar' kısmında mht83 tarafından paylaşıldı.

1. mht83

mht83 SCW Üyesi

160
    27
    28
    Merhaba arkadaşlar jettanın ön iç aydınlatma modülünu ibiza 6l kasaya uygulayan arkaşlar varmı? oemvag sitesisinde parçanın uyumlu olduğu yazıyor. Bildiğiniz gibi bu parcadaki orta konsol ledleri kırmızı ve konsolu çok güzel aydınlatıyor. ibiza 6l nin kadran ve ön göğüs aydınlatmaları ile çok uyumlu ve şık olacağını düşünüyorum. Bu işlemi yapan arkadaşlar var mı?

2. PATRON

PATRON
    Administrator

10.661
    2.360
    113
    link verirmisin

3. mht83

mht83 SCW Üyesi

160
    27
    28
  4. mayham85

mayham85 SCW Üyesi

3.915
    47
    48
    bu jetta iç aydınlatması değil b5,5 kasa passat w8 lerin iç aydınlatması. bu parça mk1 leon ile mk2 toledoya sorunsuz olur diye düşünüyorum ama ibizaya garanti veremem :)

5. setnogrom

setnogrom SCW Üyesi

4.745
    419
    83
    Bu işlemi yapan varmı bilmem olduğunuda düşünmüyorum bana sorarsanız hiçte gerekli birşey değil.Bunun için para harcamanıza bence gerek yok elinizde varsa böyle birşey tabiki güzel olur ama 2-3 kırmızı led var diye bu kadar para yatırmayın derim.

xx

6. PATRON

PATRON
    Administrator

10.661
    2.360
    113
    bu anladığım kadarıyla tepeden aşağı vuruyor makyajsız leonun dikiz aynasındaki gibi ?

7. mht83

mht83 SCW Üyesi

160
    27
    28
    evet tepeden vitesin olduğu bolgeyi kırmızı renkte aydınlatıyor. sitede ibiza 6l(2002-2008) icin uyumlu olduğu yazıyor. Babamda daha onceden jetta vardı ondada aynısı mevcuttu baya guzel ve işe yarar buluyorum. Kırmızı olması aracın kadranlarıyla uyumlu olacağından aracin için hoş bir ambans olur die dusundum. Ayrıca skoda superb de ise beyaz ledlisi var leoanların kadranları nasıl bilmiyorum ama yeni nesil jetta gibiyse ondada superb'in aydınlatması güzel olur bence...

8. JoSepHH23

JoSepHH23 SCW Üyesi

2.382
    138
    63
    Evt ben bu uygulamayı gordum kardesım dursun abı bu uygulamayı golf 6 ya yapmıstı cokta guzel olmustu :)

9. GeniuS

GeniuS SCW Üyesi

793
    297
    63
    evet mehmet o kırmızı lambalardan golf ve hondaya yapmıstım gogus ve torpıdo aydınlatmalarıyla gorsel olrak cok guzel olmustu mevcut olan iç aydınlatmanın uzerıne yapmıstık.

10. Punisherkp

Punisherkp SCW Üyesi

1.315
    99
    48
    submarine light denilen led aydinlatma bu gayet basarili birsey bence deger

Sayfayı Paylaş