Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ibiza 6l orta konsol aydınlatma

ben baktım oemvagda 44€ fiyatı ama nette biraz araştırınca birçok kişinin sadece submarineledleri alıp harita lambalrının olduğu aksama delik açarak taktığını ve park lambalarına bağladığını gördüm. Sonderece başarılıda olmuş. 10-20 liraya halolur gibi geldi.

Tek sorun açılı submarine ledlerin nerde satıldıgını bulamadım henuz :D
oemvagda aksesuar olarak satılan urunler ucuz yedek parca olarak gozuken parcalar ıse burada ucuz parca kodu var bu haftaıcı fıyat almaya çalışırım.Orjınal her zaman farklıdır.

walla 2 saattir araştırıyorum devrenin şemasını bile buldum. Renoya yapmışlar galiba loş yanıyodu. Elektronikten anlayan arkadaşlar varsa inceleyebilirler. Hatta banada fikir verirlerse super olur. Ekli dosyayı görüntüle 3607

basıt bır devre 7805 voltaj sabıtleme ledlerı 5 v ıle çalıştırmak ıcın 74191 entegre bd139 ve 100 ohmlada dırenclerı surmus.Ledlerden oncekı dırenc ledlerın parlaklıgını ayarlamak ıcın

oemvagda aksesuar olarak satılan urunler ucuz yedek parca olarak gozuken parcalar ıse burada ucuz parca kodu var bu haftaıcı fıyat almaya çalışırım.Orjınal her zaman farklıdır.

walla super olur çok tesekkurler sımdıden

basıt bır devre 7805 voltaj sabıtleme ledlerı 5 v ıle çalıştırmak ıcın 74191 entegre bd139 ve 100 ohmlada dırenclerı surmus.Ledlerden oncekı dırenc ledlerın parlaklıgını ayarlamak ıcın

yani sence yapabilirmiyim :confused: :D

evet mehmet o kırmızı lambalardan golf ve hondaya yapmıstım gogus ve torpıdo aydınlatmalarıyla gorsel olrak cok guzel olmustu mevcut olan iç aydınlatmanın uzerıne yapmıstık.
daha önce benim jettada vardı çok hoş bir ambiyansı vardı içerde gerçekten..
bizim makyajlı leonlarada yapıyormusun Dursun?

onlar normal led kullaniyorlar fakat duzgun bi elektronikcide yaptir direnc koysun ki gunduz feneri gibi yanmasin los yanmasi makbul ledin

sende vardı galiba dimi Cenk..nerede gördüysem öyle kalmış aklımda:)doğru hatırlıyorsam nasıl yaptırdığını söylermisin kardeşim..

sende vardı galiba dimi Cenk..nerede gördüysem öyle kalmış aklımda:)doğru hatırlıyorsam nasıl yaptırdığını söylermisin kardeşim..

abi ben yaptirmadim ama aklimda su var ariyorum eski kasa leonun ic dikiz aynasinda kendiliginden var bu bende o aynadan alip takicam oto2000 e fln bakiyorum kazali bir leon gorsem hemen gircem dukkana alcam aynasini :) bulursam sanada haber weririm abi ben gorsellik iin istemiyorum onu zaten sigara iciyorum abi karanlikta kullugu bulamiyorum :)

abi ben yaptirmadim ama aklimda su var ariyorum eski kasa leonun ic dikiz aynasinda kendiliginden var bu bende o aynadan alip takicam oto2000 e fln bakiyorum kazali bir leon gorsem hemen gircem dukkana alcam aynasini :) bulursam sanada haber weririm abi ben gorsellik iin istemiyorum onu zaten sigara iciyorum abi karanlikta kullugu bulamiyorum :)

tamam abicim bulursan banada haber ver lütfen:)

tamam abicim bulursan banada haber ver lütfen:)

tamam abi hic orayi burayi kesmeye delmeye gerek kalmadan temiz temiz hallederiz seninde aklinda olsun abi sanayide fln pert leon gorursen hemen gir sok aynasini :) 50 100 ne istiosa at ustaya :) bu oto2000 insafsiz 400 lira istiyor

yuhhh ya uçmuş buda..fırsatçılıktan başka bişey değil..tamam abicim bende bakarım fırsat buldukça..

Geri
Üst Alt