Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ibiza 6l orta konsol aydınlatma

arkadaşlar açıkçası ben iyice araştırmaya başladım. Kayadibi yedekparça sorumlusu ile konuşturm. parçayı doğuştan sipariş edebileceklerini söylediler, ama haftaya büyük ihtimalle erya'ya 40000 bakım için gideceğim ve orda ustalara sorucam oluyomu die yaparız derlerse küçük bi fiayat araştırması yapıp ya turkiyeden yada oemvag'dan siparis edip alıcam. sonuçları paylasırım.

bende incelemiştim.gerçekten çok hoş olacağını düşünüyorum.ama dışarıdan getirmek biraz sıkıntılı olabilir.değermi acaba :confused:

bizim passattaki gibi ibizaya hiç öle yapmana gerek yok okuma lambaları herzmn açık dursun içinede led kırmızı tak araba çalıştıgında yanar

bizim passattaki gibi ibizaya hiç öle yapmana gerek yok okuma lambaları herzmn açık dursun içinede led kırmızı tak araba çalıştıgında yanar

Akıl akıldan üstündür walla simdi nette araştırdım yapanlar war cokda randımanlı fakat bu submarine ledleri nerden alabilirim onu bulamadım. Herhangi bir oto eletrikçisinde fln yoktur herhalde..

hatta meneksede muhabbetını yapmıstık bencede guzel olur.Yedekparca oldugu ıcın bence burada oemvagdan bıle ucuz olabılır.

ben baktım oemvagda 44€ fiyatı ama nette biraz araştırınca birçok kişinin sadece submarineledleri alıp harita lambalrının olduğu aksama delik açarak taktığını ve park lambalarına bağladığını gördüm. Sonderece başarılıda olmuş. 10-20 liraya halolur gibi geldi.

Tek sorun açılı submarine ledlerin nerde satıldıgını bulamadım henuz :D

ben baktım oemvagda 44€ fiyatı ama nette biraz araştırınca birçok kişinin sadece submarineledleri alıp harita lambalrının olduğu aksama delik açarak taktığını ve park lambalarına bağladığını gördüm. Sonderece başarılıda olmuş. 10-20 liraya halolur gibi geldi.

Tek sorun açılı submarine ledlerin nerde satıldıgını bulamadım henuz :D

onlar normal led kullaniyorlar fakat duzgun bi elektronikcide yaptir direnc koysun ki gunduz feneri gibi yanmasin los yanmasi makbul ledin

onlar normal led kullaniyorlar fakat duzgun bi elektronikcide yaptir direnc koysun ki gunduz feneri gibi yanmasin los yanmasi makbul ledin

walla 2 saattir araştırıyorum devrenin şemasını bile buldum. Renoya yapmışlar galiba loş yanıyodu. Elektronikten anlayan arkadaşlar varsa inceleyebilirler. Hatta banada fikir verirlerse super olur. Ekli dosyayı görüntüle 3607

Geri
Üst Alt