Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ibiza 6l için ön lip kararsızlığı

lip köşeli bizim tamponlara en güzeli cupra lip yakışır

hortlatayım bırsey sorcam. orjınal cupra lıpdekı ortasında bulunan ıkı adet tırnaklı kısmı tamponu delıp mı montelıyorlar yoksa o kısımları kesıyorlarmı? neden dersenız ben tampona delık acıp ıcıne soktum gayette oturdu fakat karsıdan baktıgımda lıpın orta kısmı bombelı duruyor. bakıyorumda cupra lıp takanların cogu dumduz tampona yapısmıs sekılde duruyor. orta kısımdakı tırnakları kesmek mı lazım?

deneyip görmek lazım biz ibiza fr ye taktık dediğin gibi gülen yüz oldu kesmedik vida attık ortalarından

• Beğen
Reaksiyonlar: 4rd4
Bence kendin özel yaptir ben öyle yapacam resimdeki gibi lipin ucu uzun olmasi lazim yakışan neyse o olsun

unnamed (2)-1.jpg

deneyip görmek lazım biz ibiza fr ye taktık dediğin gibi gülen yüz oldu kesmedik vida attık ortalarından
aynen bende bayadır var cupra lıpde karsıdan ne zaman baksam bana sırıtıo gıbı duruo ama kıme baksam gayet tampona yapısmıs duruyor. o parcaları kesmeden oyle 0 tampona yapısmaz bence. kesıncede ortadan tutunmayacak bılemedım.

biz niye takiyoruz aksesuar olarak. araclarimiz 500 hplik bir arac degil o yuzden aksesuar olarak takiyoruz
lipin asil amaci güç lü arabalarin yol tutusuna katkida bulunsun diye takiyorlar oyuzden aksesuar olarak takiyorsan

BABAAAAA BEN BURDAYIM DESIN

Son düzenleme:
Geri
Üst Alt