Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza 6l Amerikan Park

Liste kabarık kırmızıda fena olur yapılınca ha :eek:key:

gerçi şimdide güzelde bi noktayı söyliyeyim saedce yayşlrı presletme spor yay tak ibizada preslenmiş yaya karşıyım ben.

İmkan olsa listede neler neler olucakta :) Kaput maskesi falanda düşünüyorum ama boyaya zarar verdi bi abimizin puntosunda ondan biraz soğudum yoksa görüntüsü çok ohşuma gidiyor.

Yay ısıtma press gibi işlemlere karşıyım bende zaten 5 cm yay düşünüyorum. :)

Liste kabarık kırmızıda fena olur yapılınca ha :eek:key:

gerçi şimdide güzelde bi noktayı söyliyeyim saedce yayşlrı presletme spor yay tak ibizada preslenmiş yaya karşıyım ben.

neden karsısın ben butun yayları kullandım eıcbach 40 mm fk 5 lık suanda eıcbach 5 lık kullanıyorum preslenmıs daha rahat dıyorlar

servısten alıyosun 1 ay flan beklıyosun gelmesı ıcın toplam 250 cıvarı hepsı :D ama cok degıstrıyor

sis farı kapağıda dahil dimi? yapacak birşey yok boynumuz kıldan ince :D

zamanında biri satıyodu üstteki bal peteği panjurları 3 parça onlar + sis farı kapakları + sis farları 160 liraya bırakıcaktı. Memlekete gitmek zorunda kaldım döndüğümde satılmıştı onu kaçırdığıma yanarım.. :)

neden karsısın ben butun yayları kullandım eıcbach 40 mm fk 5 lık suanda eıcbach 5 lık kullanıyorum preslenmıs daha rahat dıyorlar

Orjinali pressletmekten bahsetmiştim :)

Ne biliyim bi sebebi yok ama güvenemiyorum her yerde sağlıklı yazılarda yok. Ama olmayacak diye birşeyde yok :)

sis farı kapağıda dahil dimi? yapacak birşey yok boynumuz kıldan ince :D

zamanında biri satıyodu üstteki bal peteği panjurları 3 parça onlar + sis farı kapakları + sis farları 160 liraya bırakıcaktı. Memlekete gitmek zorunda kaldım döndüğümde satılmıştı onu kaçırdığıma yanarım.. :)

ben satıyordum onlar haha :D hepsı dahıl sanırım hatırlamıyorum fıyatları pek sorarız servıse.

İmkan olsa listede neler neler olucakta :) Kaput maskesi falanda düşünüyorum ama boyaya zarar verdi bi abimizin puntosunda ondan biraz soğudum yoksa görüntüsü çok ohşuma gidiyor.

Yay ısıtma press gibi işlemlere karşıyım bende zaten 5 cm yay düşünüyorum. :)

ayrıca kaput maskesı ben kullandım bır prblem olmuyor ankaradan aldım 40 tl di

ben satıyordum onlar haha :D hepsı dahıl sanırım hatırlamıyorum fıyatları pek sorarız servıse.

valla :D:D

whatssupda çevrimiçisin :D

dayı aradığım kan senmişsin valla :) çok yardımcı oldun bu akşam çok sağol valla bi çok konuda aydınlattın :)

Yusuf presli ibazaya bindim Stock preslenmiş yayla çok vurgun yedim en ufak kasislerde.. belki nam iyidir bilemem ama o tecrübeden sonra direk Spor yay, prese Hayır soğuk sıcak bfarketmez..

gerçi Arkadaşın leonda presli onda çok daha tatlı bir esneme var (sekme yok) ama genede gözüm korktu :eek:key:

Geri
Üst Alt