Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ibiza 6k atiker sorunu

şimdi özdemden geldim boğaz kelebeğini temizledi sorun düzeldi ancak dediki eğer aracı kullanıcaksan atikeri değiştirmeni brc takmanı öneririm dohc motor olduğu için satıcaksan böle kalsın dedi

Tahmin etmiyorum. Dosch motoruna uyum sağlamayacağını...
Bildiğim kadarıyla Toyota, Hyundai, Seat, Peugeot, Suziki gibi markaların bazı modellerinde bu motorlar kullanıldı.
Sorun olsa hepsinde olurdu...
Madem boğaz kelebegiyle düzeliyor sorun, neden değiştirilmesi gerekiyormuş?

enjektörler iyi besliyemiyormuş bu konuda bende hem fikirim çünkü benzinle arasında dağlar kadar fark var tamam diceksinizki tabiki fark olucak ama uçurum gibi olmaz

enjektörler iyi besliyemiyormuş bu konuda bende hem fikirim çünkü benzinle arasında dağlar kadar fark var tamam diceksinizki tabiki fark olucak ama uçurum gibi olmaz

Yok abi olmaması gerekiyor öyle.
Benim Honda' da da LPG var.
Benzinle arasında redline gelemedi 3-5km fark ediyor...
Maksimum öyle olması gerek...
Atiker de LPG sistemleri arasında en ucuz ve kalitesiz olarak gösterilsede,
Tonla araçta kullanılıyor...

kendim konyalıyım ve atikerin sahiplerine kadar babamın arkadaşları az önce aradı ve şikayet etti onlarda öyle bişey olmaması lazım dediler ve isterseniz iade alalım dediler iade alıcaklar brc taktırıcam bundan önce lpgli araç kullandım ama lpgli aracım olmadı belkide lpg taktırmam bundan öncede civic vti vardı onada düşündüm ama iyki taktırmamışım. tonla araçta kullanılmasının sebebi bence maliyet

kendim konyalıyım ve atikerin sahiplerine kadar babamın arkadaşları az önce aradı ve şikayet etti onlarda öyle bişey olmaması lazım dediler ve isterseniz iade alalım dediler iade alıcaklar brc taktırıcam bundan önce lpgli araç kullandım ama lpgli aracım olmadı belkide lpg taktırmam bundan öncede civic vti vardı onada düşündüm ama iyki taktırmamışım. tonla araçta kullanılmasının sebebi bence maliyet

Evet ucuz diye...
Ama dediğim gibi ben Honda servisinde taktırdım ve çok memlunum.
neredeyse %40 tasarruf var.
Ve çok az performans kaybı yaşıyorum.
Land Rover V8 3.900 hacimli.

V8 ler için en iyi marka Prince ama o bile aynı performansı vermiyor arazide...
Ancak küçük hacimli motorlarda sorun olmaması lazım. Bence direk iade edin. Başka marka taktırın.

Evet ucuz diye...
Ama dediğim gibi ben Honda servisinde taktırdım ve çok memlunum.
neredeyse %40 tasarruf var.
Ve çok az performans kaybı yaşıyorum.
Land Rover V8 3.900 hacimli.

V8 ler için en iyi marka Prince ama o bile aynı performansı vermiyor arazide...
Ancak küçük hacimli motorlarda sorun olmaması lazım. Bence direk iade edin. Başka marka taktırın.

yarın söktürüyorum herşeyi ayarladık en iyi brc takan kim var bunların ustalarıda beş para etmez bana göre

Geri
Üst Alt