Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ibiza 6j yay tavsiyesi

silentstorm61

Kayıtlı Üye
Merhabalar arkadaşlar,

Arabama yay taktırmak istiyorum, önerilerinizi alıyım jantlarıma en uygun kaçlık yay gider..

205*40*17 lastik ve h&R 2,5-4 yay var bende ama istediğim kadar basmadı.bence düşünmeden eibach 5lik taktır.

gecenlerde ibiza sc ye hr taktık guzel dustu

deneyebılırsın onu

bende ibizama yay düşünüyorum.Fakat çok bassın istemiyorum.Sanırım yukardaki mesajlardan anladığım kadarıyla 3,5 cm.lik benim işimi görecektir.
Peki hangi markayı öneriyorsunuz ? Birde netten satın alabileceğim güvenilir bir yer var mı ? Yada mersinden direk elden alabileceğim bir yeR ?

arkadaşlar bende nyks ile aynı fikirdeyim çok fazla düşürmek istemiyorum, sadece görüntüyü tamamlaması için düşünüyorum bu yüzden 3,5cm lik yetermi acaba
lastik ebatlarım 205x45x17

arkadaşlar bende nyks ile aynı fikirdeyim çok fazla düşürmek istemiyorum, sadece görüntüyü tamamlaması için düşünüyorum bu yüzden 3,5cm lik yetermi acaba
lastik ebatlarım 205x45x17

3,5 lik FK taktır ideal bir düşüş beklentilerini karşılayacaktır...

Ben Bu Cuma Eibach 3.5 Luk Yay Alıyorum Sizede Tavsiye Ederim Az Çok Araştırdım Bu Üründe KArar Kıldım :)

Ben de yay almak istiyorum aracım sc 1.6 dsg 205/50/16 ölçülerinde lastiklerim var bu pro-kitleri en uygun nereden bulabiliriz?

Geri
Üst Alt