Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ibiza 6j otogaz tavsiyesi

burdan daha önce açtığım bir konuya ulaşabilmekle beraber. taktıran biri olarak çok memnunun. BRC 1600TL /10 yada 12 hatırlayamadım şimdi taksit yapılıyor. 1800 tl çok iyi bir rakam. :)

Demek siz de gaza geldiniz. İyi usta bulmak önceliğiniz olsun. Piyasa da çokça takılan bir kaç kit var. Onların arasından bütçenize göre bir tercih yapabilirsiniz. Zaten usta işinin ehliyse performans ve yakıt olarak benzinden geri kalmaz aracınız. Size kalan lpg- benzin arasındaki fiyat farkı... o da %35-%45 arası olur...

merhaba kemal kardeş senin aracın aynısı bende var bende seninle aynı benzini yakıyodum lpg taktım rahat ettim.bun benim 4 lpg li aracım bu konunun uzmanı oldum artık şu markayı bi araştır mtm brc nin üst versiyonu full italyan diger sistemlerde olmayan bi çok artısı war ibiza da acayip uyumlu ben çok memnunum maslakta çewre otogaz war çokm iyiler kesinlikle sıkıntı yaşamazsın bilgi alamak istersen görüşürüz

brc ye o kadar para vermeye gerek yok 900-1000 tl arası güzel kitler var bendeki aldesa 900 e taktırdım sorun cıkartmadı bu işte önce usta önemli

kit mtm hakkında araştırdım internetten güzel şeyler söylüyorlar brc den sonra çıkan son teknoloji bir ürünmüş...

120_urunresim.gif
131
Kit Mtm Sıralı ve Klasik Lpg Otogaz Sistemleri

• İtalyan M.T.M SRL firmasının üretimi olan BRC markasından sonra çıkarttığı son ürünü.
    • İnsan faktörünü ortadan kaldıran, otomatik LPG kalibrasyon programı “PLUG&DRIVE” (Tak ve Sür)
    • Euro-4 araçlara uygun, aracın diagnostik sistemine bağlanan gelişmiş program
    • Üstün Japon teknolojisi KEIHIN enjektörler
    • Benzersiz LPG programıyla benzinle aynı sürüş konforu, zamanla bozulmayan LPG ayarı, istikrarlı yakıt tasarrufu
    • En son Avrupa Birliği standartlarına göre üretilmiş, yangın dahil tüm güvenlik testlerinden geçmiş teknolojik ürünler
    • Sektörde 30 yılı aşkın tecrübeye sahip İtalyan M.T.M SRL firmasının üretimi. Tüm parçalar orijinal İtalyan
    • 2 sene garanti. 100.000 km enjektör garantisi
kitmtm.jpg
kitmtm2.jpg
kitmtm3.jpg
kitmtm4.jpg
kitmtm_5.jpg

LPG, yani Sıvılaştırılmış Petrol Gazı, ham petrolün rafinerilerde damıtılması sırasında veya petrol yataklarının üzerinde bulunan doğal gazın ayrıştırılması ile elde edilen ve basınç altında sıvılaştırılan, renksiz, kokusuz, havadan ağır ve yanıcı bir gazdır. Bir sızıntı halinde, gaz kaçağının hemen anlaşılması için rafineriler tarafından özellikle kokulandırımıştır. Ülkemizde kullanılan mix LPG'nin bileşimi genelde %70 bütan, %30 propan'dır. Bir litre LPG gazlaştığında, normal şartlarda yaklaşık 250 litre gaz hacmine ulaşır. LPG doğal gaz gibi uçucu olmayıp, dibe çöker.​
LPG, kullanım şartlarına uyulduğunda, tüketicilerin güvenle kullanabileceği bir yakıttır.
  • LPG, doğalgazın sağladığı bütün faydaları sağlayan ve herhangibir merkezi altyapı gerektirmeyen bir enerji türüdür.
  • LPG, basit kimyasal yapısından dolayı diğer enerji kaynaklarına göre çevreci bir yakıttır.
  • LPG, ambalajanabilen ve taşınabilir bir enerji türüdür.
  • LPG ayrıca, diğer yakıt türlerine göre ısı değeri yüksek ve verimli bir yakıttır.
  • LPG herhangibir yaşam biriminin yaklaşık tüm enerji ihtiyacını kaşılayabilmektedir.
alıntıdır,
Kit Mtm Sıralı ve Klasik Lpg Otogaz Sistemleri

istersen al kullan benim arabayı tecrübe et öyle karar wer bu paralar kolay kazanılmıyor kardeşim boşa para harcamanı istemem

Allah razı olsun Aykut abi, internetten araştırdım senin taktırdığın gaz kitini, brc nin üst versiyonuymuş, taktırırsam seninde referansınla bu markayı taktırırım gibi geliyor, çünkü benim aracımdan kullanıpta taktıranın referansı benim için önemli...

ben de 1,4 referance araca landirenzo taktırdım 1300 tl ye
50 tl lik yakıtla 250 km gidiyorum şehir içi şehir dışı 300 km yi buluyorum
bu arda 6000 km önce taktırdım kiti sadece kiti taktırmak için gittim lpgciye
aracı fazla kullanmamak için gayret göstersem de 6 ayda 12000 km yaptım

bakalım bende şimdi düşünmeye başladım yavas yavas otogaza geçmeye arastırmalarada burdan baslıyım

Geri
Üst Alt