Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ibiza 6j kol dayama

hasan59

Kayıtlı Üye
Iyi geceler arkadaşlar kol dayama almayi dusunuyorum bugun omsa line marka bi kol dayama baktm orjinal ibiza kol dayaması vidalı degil oturtmali kullanan bi arkadas varsa dusuncesini yazabilir mi iyi mi koru mu alsam mi almasam mi arada kaldım ?

hasan ..omsa nasıl kalitelimidir bilmem ama orjınale yakın orjınal kolcak armster tavsiye ederim o da oturtmalı ileri geri yukarı aşa ayarlamalı koluna rahatlığına göre ayarlarsın ..para koyma yeri bile var...ben sana örmek gösterdim aracına uygun bakacaksınız...fiyatı da 250-300 arası bişi...
armster2-seat-ibiza-kol-dayama-kolcak-2008-sonrasi-1945.jpg

Ben buna bakmistim ama 450 gibi bi fiyati vardi fazla geldi bana

hasan ..omsa nasıl kalitelimidir bilmem ama orjınale yakın orjınal kolcak armster tavsiye ederim o da oturtmalı ileri geri yukarı aşa ayarlamalı koluna rahatlığına göre ayarlarsın ..para koyma yeri bile var...ben sana örmek gösterdim aracına uygun bakacaksınız...fiyatı da 250-300 arası bişi...
Ekli dosyayı görüntüle 10571
Abi bunun oturtmalı olduğuna emin misin? Bi kaç yerde detaylı fotoğrafını gördüm, nal gibi vida takmışlardı kenarlardan :)

Ben 50₺ taktırmıştım gayet de kullanışlı hiç de bişi olmadi 400-500 nedir kol dayama için uçmayın

Sent from my iPhone using Tapatalk

Aynı ürünü almak için Omsa'yı aradım şu an üretilmiyormuş.

Bende vidasız geçmelilerden arıyorum fakat bulamadım. Nerden alabilirim bildiğiniz bir yer varmı?

Geri
Üst Alt