ibiza 6j hava filtresi? | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

ibiza 6j hava filtresi?

kaankerim

Kayıtlı Üye
ibiza 6j cupra modeli için filtre önerisi ve nereden temin edebilecğeim hakkında bilgi ve önerisi olan?

garantiyi bozar mı? açık filtre öneriyorlar? herhangi bir kesme biçme işlemleri ile uğraşıp aracın orjinalini bozmak istemiyorum. teşekkürler.

- 48 -

Kayıtlı Üye
arkadaşlar da yazacaktır..tahmini cevabımı veriyorum..aem dryflow olacaktır tavsiye motorunun yeni sistem olması sebebi..dryflow seni ayrıca yağlama zahmetinden de kurtaracaktır..hava filtresi garantiyi bozar mı bilmiyorum..ama sana mantıklı bir cevap vereyim..
arabalar bilgisayarlar gibi cache tutuyor mu? zannetmiyorum dolayısı ile..açık hava filtresini takarsın gezersin..garantilik bir durumun olursa..iki tornavida ile söker kapalıyı takar gidersin servise olur biter..bu da benim düşüncem..

kaankerim

Kayıtlı Üye
varol abi teşekkürler, başka kullanan veya bilgi sahibi olan arkşlarında önerileri sonucu almayı düşünüyorum.

- 48 -

Kayıtlı Üye
rica ederim tabi zaten öyle olacak..onlar da yazacaklardır..forumun amacı güzelliği keyfi de o..benim arabam eski model bu yüzden garanti ile ilgili yeni sistem motorlarla ilgili duyduklarımlarımdan gördüklerimden ve okuduklarımdan yazabilirim..zaten scw cuora ve boca sı olan arkadaşlar var araçlarını yeni alan arkadaşlar onların fikirleri çok önemli

kurtbil

Kayıtlı Üye
Aem dryFlow tercıh etmelısın kurutıp fıltre,kırlendıgındede banyoya gırdıgınde al yanına onua da yıka :) kurudugunda tak devam et

kurtbil

Kayıtlı Üye
TIP ın agzı kaclık onu olcup uygun olcude olanını al buyuk olanının faydası yok.Senın arabandakı gırıs kaclık bılemedıgım ıcın bsey dıyemıcem