Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ibiza 6j İçin 16' Jant ve Spor Yay Önerileri

Üstat lastik artı jant değişimi yakıt tüketimini ne kadar arttırdı? 100km/lt olarak ifade edebilir misin güncel tüketimini?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
1.4 atmosferik 85 hp yakıt durumu şehir içi 9lt, şehirler arası 6lt güncel tüketim

Arkadaşlar Selam,

Bende lastik 205/45/16 lastik var ve eibach pro-kit 3cm yay taktım araba düşmedi leylek gibi duruyor arkalar biraz düştü sadece sizce sorun nedir ???

Arkadaşlar Selam,

Bende lastik 205/45/16 lastik var ve eibach pro-kit 3cm yay taktım araba düşmedi leylek gibi duruyor arkalar biraz düştü sadece sizce sorun nedir ???

Jantlar ufak kaldığı için öyle duruyordur

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Arkadaşlar Selam,

Jantlar ufak kaldığı için öyle duruyordur

Hocam lastik ebati buyutsem olurmu 195/55/16 yapsam ??

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

225x45x17” lastik jant kullanırsan %2.09 fark 13mm de cevrede fark oluyor

merhaba arkadaslar resimdeki ibizanın jant ve lastik olculeri nedir acaba

16 inc için durban jant kullanıyorum, 16 için önerilen ölçü 205 45 16 ama 45 yanak çok ince olur diye ben 195 50 16 tercih ettim. Yay da eibach in üretimi olan ultra racing 3.5 cm taktım çok iyi oldu. Bu kombinasyonu tavsiye ederim. Araçta 5 kişi arti bagaj hiç sorunsuz uzun yol yaptım. Bi ara foto da yüklerim.
Yüksekligin 45 değilde 50 olması arabada 5 kişi giderken sürtme yapıyormu? Bende 195 50 16 taktircaktim lastikçi sürter diye takmadı

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Geri
Üst Alt