Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ibiza 30 bin bakıma giden var mı bu aralar ?

fast77

Kayıtlı Üye
arkadaşlar esenyurt doğuş telefonda 590 TL dedi şok etti . bu ara başka bir yerde bu bakımı yaptıran var mı ?

geçen c.tesi 75.000 bakımını afyonda (yetkili servis demoto) yaptırdım 394 tl

30.000 bakımı ile aynı şeyler yapılıyor diye biliyorum.

sadece aracın yaşından dolayı %9-12 indirimi vardı

75 binde ağır bakım var 30 bin bakımı ile farklıdır..

Seat erya ve kayadibinde daha uygun diye biliyorum..Ama motoryagınızı kendiniz alıp götürün,yoksa orda büyük bidondan yag koyuyorlar,dipteki tortular denk gelebilir..

bugun 30 bin icin izmir wosmeri aradim 525 lira ortalama diyor.
hava, polen , yağ , yakıt filtreleri , motor yağı ve bujiler değişiyormuş.
aha garantide bitiyor. gerek var mı ki servise

az önce de izmir mbu'yu aradım onlarda yaklaşık 450 civarı diyor.
Bu servislerde pazarlık olmuyor mu ? hani fiş almasak 400 bırak felan gibisinden :D

özel serviste 230 TL dedi hadi buyur burdan yak :)
bu arada yazılım güncellemesini serviste yaptırıp bakım için özele gidicem sanırım

bugun 30 bin icin izmir wosmeri aradim 525 lira ortalama diyor.
hava, polen , yağ , yakıt filtreleri , motor yağı ve bujiler değişiyormuş.
aha garantide bitiyor. gerek var mı ki servise

az önce de izmir mbu'yu aradım onlarda yaklaşık 450 civarı diyor.
Bu servislerde pazarlık olmuyor mu ? hani fiş almasak 400 bırak felan gibisinden :D

özel serviste 230 TL dedi hadi buyur burdan yak :)
bu arada yazılım güncellemesini serviste yaptırıp bakım için özele gidicem sanırım

buradada ozel servislerden biri 210 biri 250 diyor. hocam peki sen bujileri değiştirecek misin?

buradada ozel servislerden biri 210 biri 250 diyor. hocam peki sen bujileri değiştirecek misin?

güzel soru ..aracın kitapçığına ve yurtdışı sitelerine baktım 30 bin bakım için ..buji değişikliğine gerek yok diyorlar..kitapçıkta 60 bin km diyor bujiler için

230 tl.srv.ücretinde kullanılan yağ mineral dır.büyük ihtimal

ben bujileri değiştirmedim. yağı ve filtreleri değiştirdim. 145 lira verdim. aracım şimdi 36bin küsürde. Allah nazarlardan korusun, eşşek gibi maşallah. Zaten param yok. Sakaryada 600 lira demişlerdi. Yerim sizin lafta garantinizi. Nefret ediyorum bazen bu ülkeden.

BU ülkedeki garanti siz servise gidene kadar geçerlidir,içeri girdiğiniz anda biter,bittiği yerde kullanıcı hatası başlar..!!

Geri
Üst Alt