Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ibiza 2014 teyp problemi

Bencede multimedya kullan

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

peki o zman şöyle bişey soracagım :D basını nasıl azaltıyoruz abiler ekran yok malum tarif ile yapmaya çalışcam :D trib yükseltip bas düşürmem lazım :D
[doublepost=1444898325,1444898189][/doublepost]yani arkadaşlar gözüm kapalı gibi yapmam lazım bu işi :D bass düşüp trib yükselecek.

Menü tuşuna bas trib yaziyo bas yaziyo ordan düşür bası ses kısma tuşuyla

Menü tuşuna bas trib yaziyo bas yaziyo ordan düşür bası ses kısma tuşuyla

abi teybin ekranı kırık :D hiç birşey göstermiyo ona göre direk hangi çıkıyo direk menüye basınca ne gelio :)

bu tuş

Bnde ekran taktim tam hatırlamıyorum diğer arkadaşlarda yardım eder burdan

öndelikle s.a arkadaşlar,

2014 seat ibiza referance modelini sigorta aracılığı ile aldık hasarlı şekilde ve aracı yaptık komple hiç bir sıkıntısı yok çok şükür fakat tek bir sıkıntım var o da teyp :)

teyp ekranımın küçük camı var hani frekansları yazan işte o cam kırılmıs hiç bişe gözükmüyo nasıl yapabiliriz arkadaşlar çözüm yolu komple yeni teyp mi ?

yada çerçeve alıp double teyp mi alsak?
Ben bugün double teyp taktirdim orijinali duruyor ihtiyacınız var ise iletişime gecebilirsiniz

Geri
Üst Alt