Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

İbiza 2011 1.4 Motor Hk. Yardım !!!

Konu, 'Mk5 (2008+Günümüz)' kısmında mooncrown tarafından paylaşıldı.

1. mooncrown

mooncrown SCW Üyesi

147
    40
    28
    Aracın motorun sağ tarafında döküm bir kol var üzerinde VW AC yazıyor ve elle sağa sola hareket ettirilebiliyor acaba ne işe yarar bilen var mı?

Bunu beğendi. 1 kişi bunu beğendi.
  2. static-x

static-x SCW Üyesi

529
    304
    63
    mooncrown arkadasim tesadufun boylesi :) bende 0 2012 model ibiza aldim araci alali 1 seneyi gecti bugun temizligini yaparken dikkat ettim bende o dediginiz kola tamda foruma yazmayi dusunuyodum. elle saga ve sola hareket ediyor kol. sonradan fark ettimki kolu saga ve sola kaydirinca aracin icerisinde vites kolu da degisiyor, sanirim vitesle alakali bir kol ama tam olarak ne ise yaradigini bende bilmiyorum ve merak ediyorum. O kolu kaputun icinde tutulup saga sola kaydirilacak sekilde yapmalarinin bi mantigi vardir heralde. bilen arkadaslarin aciklamada bulunacaklarini umuyorum.Hayirli forumlar

3. mooncrown

mooncrown SCW Üyesi

147
    40
    28
    Ben dikkat etmemiştim vites kolunun oynadığını :) İlginç bir mantıkmış. Dediğin gibi bilen bir arkadaş yardımcı olur. Müsait olursam servisi arayıp soracağım. İnternette de araştırdım ama adını bilmediğim için zor oldu öğrenemedim.

4. frknylmz38

frknylmz38 SCW Üyesi

55
    21
    8
    bi bende bakıyım merak ettim aldğımdan beri dikkatimi çekmedi doğrusu

5. eneSene

eneSene SCW Üyesi

1.285
    300
    83
    Bahsettiğiniz şey denge kolu olması lazım.

6. Çöllü

Çöllü FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI SCW Üyesi

4.805
    3.977
    113
  7. mooncrown

mooncrown SCW Üyesi

147
    40
    28
    Vites kutusundan gelen tık tık sesi zaten seatlarda en sevdiğim şey, demekki o parça bu sesin üretilmesini sağlıyor. Ben yinede servis ile görüşeyim :)

8. mooncrown

mooncrown SCW Üyesi

147
    40
    28
    Normal bir şey olduğunu söylediler. Arkadaşların dediği gibi vites kolunun bir uzantısı. Ben ilk defa karşılaştım :)

Bunu beğendi. 1 kişi bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş