Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ibiza 2006 direksiyon radyo tuşları

onrsbr

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar

2006 model ibiza sahibiyim. Baya arayıp, bulamadığım bir parça var. Bilgisi olanlar bilgilendirirse sevinirim. Direksiyonda bulunan radyo tuşlarının üst kısmı yazıları silindi. Radyo tuşlarının yenisini arıyorum ama internette bulamadım. Bulabileceğim bir yer varmıdır? Teşekkürler

maxresdefault.jpg

Son düzenleme:
serviste var orjınal sıfır almanya siparişli olur genellikle...bütün sağ sol ya da tek bütün alabiliyorsunuz.bunun arkasında elektronık devreler mevcut pressli öle düğme tarzında ya da kaplaması lastiği değişmiyor.haliyle biraz tuzlu.gene de danışmakta fayda var.çıkmlara yoneliceksiniz yada gözünüze batacak duracak orası :)

Teşekkürler kirlisakal cevabınız için.
Aslında tuşların çalışmasında birşey yok ama direksiyon kötü görünüyor. Bir türlü de bulamadım. Neyse artık aramaya devam edicez. :)

Geri
Üst Alt