Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İBİZA 2005 ARKA SİLECEK KOLU BULAMIYORUM.

zannedersem farklı aracın sileceğini göndermiş olabilir.yada gönderen bilmiyor ne ne olduğunu.uydurayım demiş kanımca.ben 125 demiştim aşa yukarı demekki servisde 150 ..euro dolar oynak ileri geri oynuyor.yedek parça euroya endeksli dunyanın her yerınde aynı aşa yukarı değişmez sadece trye özel bişi değil bu maalesef ...ucuz etin yahniside yavan olur ii araştırmak lazım.size tavsıyem çıkmacılara bakın derim ama bizzat gidin netlerde falan uğraşmayın
ilgin için çokteşekkür ederim.

Ben geçen doğuş maslaktan benim polo ya aldım 48 mi 58 tl mi neydi 125 çok para yahu polo nun bu fiyata olurda ibiza 125 mi olur yapmayın etmeyin derler bi arayıp sorun derim olmazsa bostancı tatafnda oto sanayi gibi bi yer varmş galiba orada çıkmacıdan bulursun demişti abilerim birde nette cikmacı diye aratın web sitelerinden görebilirsiniz ben bu konu ile alakalı başlık açmıştım ama sanırsam başka bi forumda açmış olabilirim

Geri
Üst Alt