Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ibıza 1993 2.0 GTİ

arkadaşlar arabam bu ruhsat eski olduğu için modeli ve motor gücü yazmıyor ama araba 2.0 GTİ ve 150 beygir.
bu araç cupramıdır düzmüdür bide bunun soiler ve eteklerini nereden bulabilirim..

Aracın 150 beygirlik motorun kullanıldığı versiyon Cupra. Ki aracın rengi orjinalse bu renkte Cupra yok diye biliyorum ben. Ancak ön tamponunuz Cupra tamponu gibi.
Araç Cupra ise zaten basit olarak, gümüş zemin kadran, koltuklardaki Cupra yazılarından anlarsınız.
Ayrıca 93 senesinde Cupra yoktu.
Benim anladığım kadarıyla araç GTI. 2.0 8V 115hp olması lazım.
Cupra2 parçalarını bulacağınız tek yer malesef yetkili servis..

Fiyatları şimdi öğrendim.
Marşbiyelin tanesi 275TL. Sağ - sol ikisi 550TL.
Marşbiyel kapaklarının tanesi 42 TL. İkisi 84 TL.
Spoiler 513TL.
Hepsi 1147TL yapıyo. %10 indirim ile beraber 1032TL.

Vay toprağım gelmiş :D , Hoşgeldin ozan hayırlı olsun aracın. Merkezdemi oturuyosun ? Yaza bi buluşma yaparız artık :D

Tabiki toprak neden olmasın :) Hoşbulduk bu arada.Arkadaşlar Doğuanadolunun modifiye markası Tuning65'e gittim 1000 Tl'ye full modifiye yaptırıcam.Herkese Teşekkürler.Bu Sitenin çıkartması veya logosunu tam olarak kim vericek bana :)

Geri
Üst Alt