Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza 16 jant

VeyselK

Kayıtlı Üye
Şuanda ibizamda 15 inç jant kullanıyorum, bir boy büyütüp 16 takmak istiyorum ibizasında 16 jant olup bana fikir vermek için aracının fotoğrafına atabilecek var mı? Hatta 30mm yay ile 16 jant olursa süper olur.

inşallah belli olmuştur hocam
ama benim tercihim 17 jant takıp hiç yayla falan uğraşmamak jant parasını ayarlayınca ben öyle düşünüyorum yani tabi karar sizin
hayırlı akşamlar

Ekli dosyalar

• IMG-20170110-WA0007.jpg
    IMG-20170110-WA0007.jpg
    96 KB · Görüntüleme: 50
  • IMG-20170110-WA0006.jpg
    IMG-20170110-WA0006.jpg
    94.5 KB · Görüntüleme: 44
Çok teşekkürler 17 çok sert olur arabayı yorar diye duydum ne kadar doğru bilmiyorum ama 17 den sonrada güzel durması için yay şart

Son düzenleme:
Çok teşekkürler 17 çok sert olur arabayı yorar diye duydum ne kadar doğru bilmiyorum ama 17 den sonrada güzel durması için yay şart
bende forumda okuyorum yorar yormaz muhabbetini ama ama 17nin çok kasıcağını düşünmüyorum açıkcası benim aracım 1.6 105hp yürür diye düşünüyorum yine sizin fikriniz önemli tabi yaylara karşı pek iyimser değilim ben ondan
[doublepost=1484085871,1484085733][/doublepost]
Hocam araciniza yay lazim :)

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
usta üsttede belirttiğim gibi yay yerine jantları 17 yapıp ince yanak lastikle daha yakışıklı durucağına inanıyorum yay konusuna pek sıcak bakmıyorum bir önceki ibizamda kesik yaylar vardı aldığımda 1 hafta geçmeden orjinalleriyle değiştirmiştim.Önerin için teşekkürker yinede usta daha çok şey lazım oğluma ama yavaş yavaş kendine gelicek inşallah

Geri
Üst Alt