Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ibiza 1.9 TDI Sport

herkese cok cok teşekkür ederim.. fotolarına baktıkça videolarını izledikçe gözlerimden yaş geliyor yemin ederim.. o kadar sevdigim bir araba.. kendi birikimimle alıp üzerindeki her işlemde alın terim olması beni daha cok bagladı bu arabaya ama artık canıma tak etti.. ailenin dırdırı yeter cekilmez oldu.. satma sebebim bu..

valla şu anda araçta ciddi değişim var.. almak isteyen olursa 26500 TLden veririm.. ama alan kişi bir tek yazılım yaptırıp 250+ hp 500+nm olarak rahat rahat biner

Hayırlı satışlar.Güzel araç gerçekten,aile açısından az işe yarıyorsa değiştirmek en güzeli:)

xx

gt2260v turbo seat sport intercooler komple sıfır krom egzoz komple sıfır krom intercooler boruları sıfır ön cupra tampon vs. ile ciddi bir deişim yaşadık.. 4000 lira civarı para harcadım :) satılırsa alan kişi yazılım yapıp bana dua edecek o kadar :D

araç komple mi boyalı? bi arkadaş ilgileniyor o yüzden soruyoruım

Doğukan şaşırıdım satmana ama hayırlı satışlar diyelim... Aile ile ilgili olan sıkıntı, coupe olması mı, yoksa otomobil merakı falan mı? Aracın gerçekten güzel ama, aile için uygun değil, 4 kapı olsa ben de müşteri olurdum valla.

Ha bu arada egzoz komple Toledo ile uyumlu mu?

egzoz toledoya uymaz abi.. yani ara borular uymaz.. ama yaptırırız güzel bişey

Geri
Üst Alt