Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ibiza 1.9 TDI Sport

douu

Kayıtlı Üye
Ailemle yaşadıgım cok ciddi bir tartışma sonucu sinirlendim ve artık bu araca binmek istemiyorum.. Aracımı Adana'dan Ankara'dan Antalya'dan İzmir'den Mersin'den Gaziantep'ten Diyarbakır'dan tanıyan bir çok arkadaş siteye üye.. Aracı alalı yaklaşık olarak 15 ay oldu.. Aldıgım kişiyle öncesinden beri sohbetimiz vardır ve arabanın öncesini de biliyorum.. Araç park halindeyken bir kaç şerefsiz tarafından anahtarla arabanın etrafında dönmüşler ve eski sahibi arkadaşta kötü görüntüyü yok etmek için boyatmış.. Aracın her hangi bir yerinde en ufak bir macun parçası bulana aracı hediye ederim.. Yakın zamanda aracın kilometre bakımlarına ek olarak turbo bakımı fren disklerinin değişimi balataların sıfırlanması gibi bakımları tamamlandı.. 4 lastik 2000 km önce takıldı.. Araç şu anda Adana'nın en büyük Seat servisinde ve ön cupra tampon sıfır olarak takılıyor.. Km 113k oldu..

Üzerindeki parça listesi şu şekilde :

Görsel

Seat Ibiza Cupra Ön Tampon
Seat Ibiza Cupra Arka Tampon
5Zigen FN01R-C 17 inç orjinal titanyum jantlar
205/40/17 Syron marka lastikler
Bilstein Amortisör Kiti
Eibach -45mm Helezon Kiti
Cyclone 8000K Xenon
Strobe Light

Motor

76'lık downpipe ve komple 70'lik düz boru sonda custom susturucu
Barbaros Bayrak Custom Remap
Egr iptali

Müzik Sistemi

Pioneer 4250 USB ana ünite
4 x pioneer 6991s hoparlörler
2 x pioneer mid-tiz takım
Cadence 30 cm Subwoofer
Jbl 75.4 Amfi

İç

Glow Shift Dijital Basınç Saati
HKS type-1 turbo timer ( gri model )
Kırmızı dikişli direksiyon
Kırmızı dikişli vites körüğü
Renkli kelebek camlar

Ön Cupra tamponlu fotograflarını koyamıyorum şu anda elimde olan bir iki fotograf ( imageshackte sıkıntı var başka foto eklicem )

44923_1653640225828_1381712761_1725376_4597642_n.jpg

photo.php

66063_442480134163_638444163_5253446_5051796_n.jpg

photo.php

Fiyat olarak pazarlıksız tek fiyat 24000 TL.. Bu fiyata daha iyisini bulmanıza imkan yok şu anda.. Pazarlık yapmak isteyen olursa fiyat 25000 TL..

Aracı boş halde alıp aynı hale getirmek için harcicagınız para 7-8 bin lira.. Bunu göz önüne almak lazım ;)

Takas yalnızca küçük motorlu dizel araçlarla olur.. 1.4 1.5 1.6 dizel peugeot ford renault gibi araçlarla üste para vererek takaslarım ;)

İnşallah değerini bilen birisine gider..

hayırlı satışlar cok güzel araba. değerini bilen alış inşallah

özel mesaj kutumu boşalttım.. telefon numaram 0507 755 93 01

umarım yıne tanıdıgımız bırılerıne gıder de en az senın kadar ıyı kullanır,hayırlısı olsun yawrum

Geri
Üst Alt