Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ibiza 1.9 tdi sport

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
hayırlı satışlar Harun...
kaçırılmayacak bir araç

evt arkadaşlar bakın sonra pişman olursunuz kaçırmayın...harun ilk sattığında alamamıştım..sonra harundan satmaktan vazgeçmişti..ben 1 ay önce aldım aynısından...ve harika bir araç bunu söyleyebilirim...leon aklıma bile gelmiyor..
kaçırmayın derim hadi
tekrar hayırlı satışlar

araçta sorun çıktı..öğle arasında, benzincideki yıkama makinasında aracı yıkattım, yıkama bittiğinde araca girdim, sunroofu kontrol eden panelin ordan su damlıyordu..nerden geldi, bu kadar yağmur yağdı bu sene, o zaman neden akmadı bilmiyorum..yarın yada cumartesi bi servise gidince belli olacak artık..

Harun abı araclarda kose berılerde su gıderlerı var zaman zaman su gormeyen araclarımızda polenler yapraklar vs vs bu delıklerı tıkıyor bu delıkler tıkanıncada kanallarda kalan su kendını buldugu ılk yoldan atıyor !!(bu genelde sunroof oluyor) (ve eskı kasa range roverı olupta bu sorunu yasamayan yoktur ) bı kere yaz yagmurunun yagdıgı bır sabah servısteydım 5 6 araba geldı su kacıran

Harun abı araclarda kose berılerde su gıderlerı var zaman zaman su gormeyen araclarımızda polenler yapraklar vs vs bu delıklerı tıkıyor bu delıkler tıkanıncada kanallarda kalan su kendını buldugu ılk yoldan atıyor !!(bu genelde sunroof oluyor) (ve eskı kasa range roverı olupta bu sorunu yasamayan yoktur ) bı kere yaz yagmurunun yagdıgı bır sabah servısteydım 5 6 araba geldı su kacıran

hmm..o halde yeni tıkandı diyorsun..yoksa yağmurlarda falan da damlardı..o halde ben bi kurcalıyım bakıyım sağını solunu..teşekkürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt