Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ibiza 1.6 105 hp DSG alıcam

güven arkadasımızın dediğine göre otomatik olmak zorunluluğu varmış,, bu sınıfta otomatik şanzımanı olan araçları önce çıkarması gerek sonra karşılaştırma yapmak gerek..? ben toyota,,honda,,reno ve wv nin otomatik şanzımanını kullanmış biri olarak en başarılısı DSG şanzımandır.. Bu arada bizim aurisin MMT şanzımanından şuan zincir ve vuruntu sesi geliyor..garanti kapsamında ve koca toyota 1 haftadır uğraşıyor..!

MMT ıgrenc otesı b sanzıman,teyzemın arabasıda 1.6 125 lık auris mmt sanzımanlı arada b sacmalıyo,gecıslerı cok kotu kırılcak gıbı ayrıca ınanılmaz yavas

Bu ne hırs sakin biraz Emre, sakin puhaha

ben aracı alalı daha bir ay oldu ama otoatik konusunda bütün aracları kurcaladım. ve dgs en dogru secım aldugunu görüm 1.6 105hp 7 ileri dgs aldım ve cok memnunum e kadar kısa sürede hızlandıgını anlayamıyosunuz daha önce 1.4 c3 kullanıyordum hiç güzel bir sanzıman degıldı ve sürekli rampada araba bayılıyordu. bunda vites geçişlerin hiç hissetmiyorsunuz ekrana baktıgınızda bır anda kendınızı 7. viteste grüyorsunuz tabı daha agresıf rüsüş için S modunda araçın sesi bambaşka ve araç altınızdan kaçıyor ve yine hiç hissetmiyorsunuz vites geçişlerini. bu konuda tek tavsiye etmeyecegim şanzıman fiatın çıkardığı duallogic arıza üzerine arıza veriyor ve fiat hiç itiraz etmiyor arızaya adamlar o kadar emin hata verecegine
ı

32500 tl diyorlar beyaz rengine metalik farkı 610 lira gibi birsey bana elinde son 3 adet olduğunu söyledi ve siyah istersem 32500 yaparız dedi:D bende zaten siyah istiyordum metalik farkı vermekten kurtuldum. en boş olanı aldım elektronik aksamdan dolayı c3den ağzım çok yandı. üfleyerek aldım seatı o yüzden en boşunu aldım. abs yeter 2de balon:D

birde aklınızda bulunsun 10 cm kadar geri kaçırıyor araba çok dik yokuşta şanzımana yüklenmemek için ben el freni kullanıyorum kitapcıkta ögle yazıyo ömrünü uzatmak için dgs ssteme çok yüklenmeyin diyo

birde aklınızda bulunsun 10 cm kadar geri kaçırıyor araba çok dik yokuşta şanzımana yüklenmemek için ben el freni kullanıyorum kitapcıkta ögle yazıyo ömrünü uzatmak için dgs ssteme çok yüklenmeyin diyo

yokuş kalkış sistemi yok mu ??? bende eryaya gittiğimde siyahına baktım ama beyazını alıcaz 2 ibizamız olacak :D

hidroler denen şeyden yok bariz geri kaçıyor yani ama çok degil dedigim gibi 10 cm maksimum. beyazda güzel şimdiden hayırlı olsun. aynadan baktığımda arkamdakı yeni ibiza ise hemen gözlerim acılıyor:D bakışları çok sert bir araç kendine baktırıyor aynadan görene:D
birde ilk depoda 320kuruş yaktı şimdi ise şehir içinde 280kuruş yakıyor. yedek depo dahil 200tl benzin alıyor yedeksiz 160 tl. ben tüp düşünmeden kullanıyorum kortuğumdan az yakıyor

Geri
Üst Alt