Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ıbıza 1.4 tdı spor yay

ilkrsvr

Kayıtlı Üye
herkese merhaba arkadaşlar 2006 model seat ıbıza 1.4 tdı marka aracıma spor yay
takmayı düşünüyorum.şu an üzerinde 16 inç jant bulunmakta süspansiyonum zaten sert ama görsellik olarak aracımın 4 5 cm düşmesi gerekli.bu pozisyonda aracıma en uygun yay olarak ne kullanmalıyım elbette kullanan arkadaşlar vardır.memnuniyetliliklerini ve olumsuzluklarını paylaşırsanız sevinirim hatta varsa satılık olarak önerebileceğiniz almayıda düşünüyorum.

ilker valla benim eskı arabam 1.9tdı orjınal cura idi her seyiyle ben pres yaptırdım ustude ama sahibinden den arastır ıkıncı el uygun dusuyor yusuf a da benım eskı yayalarım fk ları verdım o cok memnun hıc bır sıkıntıısı yok onla ırtıbata gece hem uygunda 145den baslıyor gunun dolar kuruna göre en fazla 175 oluyor fiyatıda ustadım

anladım dizel yada benzinli fark etmiyo yay olarak 2002 2008 arası bütün ıbızaların yayları aynı yani.fiyatlarıda uygunmuş gerçekten.ama en uygun kaç cm olur sizce araç otursun istiyorum ama fazlada lambur lumbur olmasın. ne yardan geçerim ne serden yani :))

merak etme onun ıcın 5lık cuk dıye oluyor tma ıstedıgın gıbı olacagına emınım

benim aracımda 5 cm lik yay var ve konfor sıfır şuan 16 "jantlarım var ama bir aya kadar 17" yada 18" dönüşecek ve sıkıntısı sertlik dediğim gibi konforu öldürüyor ama yol tutuşu şekil on numara oluyor... fk en uygun fiyatlı ürün şuan piyasada....

fk 5 lık al krdesım ben kullanıyorum cok memnunum konforuda ıyı

eyvallah saolun bilgileriniz için fk 5 lik olarak yay arıyorum o zaman var mı satan siteden para yabancıya gitmesin arkadaşlar..

Geri
Üst Alt