ıbıza 1.4 tdı spor yay | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için ANDROİD ve İOS mobil uygulamamız yayına başlamıştır. BURAYA tıklayarak uygulamaya gözatabilirsiniz.

ıbıza 1.4 tdı spor yay

Konu, 'Mk4 (2002-2008)' kısmında ilkrsvr tarafından paylaşıldı.

1. ilkrsvr

ilkrsvr
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    8
    herkese merhaba arkadaşlar 2006 model seat ıbıza 1.4 tdı marka aracıma spor yay
    takmayı düşünüyorum.şu an üzerinde 16 inç jant bulunmakta süspansiyonum zaten sert ama görsellik olarak aracımın 4 5 cm düşmesi gerekli.bu pozisyonda aracıma en uygun yay olarak ne kullanmalıyım elbette kullanan arkadaşlar vardır.memnuniyetliliklerini ve olumsuzluklarını paylaşırsanız sevinirim hatta varsa satılık olarak önerebileceğiniz almayıda düşünüyorum.

2. GeniuS

GeniuS
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    297
    Ödül Puanları:
    63
    ilker valla benim eskı arabam 1.9tdı orjınal cura idi her seyiyle ben pres yaptırdım ustude ama sahibinden den arastır ıkıncı el uygun dusuyor yusuf a da benım eskı yayalarım fk ları verdım o cok memnun hıc bır sıkıntıısı yok onla ırtıbata gece hem uygunda 145den baslıyor gunun dolar kuruna göre en fazla 175 oluyor fiyatıda ustadım

3. ilkrsvr

ilkrsvr
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    8
    anladım dizel yada benzinli fark etmiyo yay olarak 2002 2008 arası bütün ıbızaların yayları aynı yani.fiyatlarıda uygunmuş gerçekten.ama en uygun kaç cm olur sizce araç otursun istiyorum ama fazlada lambur lumbur olmasın. ne yardan geçerim ne serden yani :))

4. GeniuS

GeniuS
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    297
    Ödül Puanları:
    63
    merak etme onun ıcın 5lık cuk dıye oluyor tma ıstedıgın gıbı olacagına emınım

5. ilkrsvr

ilkrsvr
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    8
    eywallah saolsın dostum teşekkürler:eek:key:

6. taniverson

taniverson
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    101
    Ödül Puanları:
    43
    benim aracımda 5 cm lik yay var ve konfor sıfır şuan 16 "jantlarım var ama bir aya kadar 17" yada 18" dönüşecek ve sıkıntısı sertlik dediğim gibi konforu öldürüyor ama yol tutuşu şekil on numara oluyor... fk en uygun fiyatlı ürün şuan piyasada....

7. JoSepHH23

JoSepHH23
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    63
    fk 5 lık al krdesım ben kullanıyorum cok memnunum konforuda ıyı

8. ilkrsvr

ilkrsvr
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    8
    eyvallah saolun bilgileriniz için fk 5 lik olarak yay arıyorum o zaman var mı satan siteden para yabancıya gitmesin arkadaşlar..

Sayfayı Paylaş