Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ibiza 1.4 style rolanti ayari

ycalayir

Kayıtlı Üye
Arkadaslar rolanti 1000 in altinda tam anlamiyla 700 de duruyor. Normalmidir bu..

Arkadaslar rolanti 1000 in altinda tam anlamiyla 700 de duruyor. Normalmidir bu..
Rolanti 1000'in altında oluyor. Tam 700 mü şu an hatırlayamadım ama 1000'in altında olması lazım. Sadece ilk çalıştırmada özellikle de soğuk havalarda zengin karışım yaptığı için 1000 ve üzerine çıkıyor.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Rolantide çalışırken titreme yoksa problem yoktur.

Arada gaz kecekmiş gibi oluyo incede bi vuro.Birde geri geri gelir stop ettiriyorum
Araç kaç model? Boğaz kelebeğine bir baktırın derim. Belki tıkanmış olabilir. Tıklandığında rolanti düşebiliyor da yukselebiliyor da.

Araç kaç model? Boğaz kelebeğine bir baktırın derim. Belki tıkanmış olabilir. Tıklandığında rolanti düşebiliyor da yukselebiliyor da.

2013 model daha ya.. Gaz ayarıyla alakalı olabilirmi..

Tamam çok saol. Bende öyle düşündüm de..Emin olamadım.Peki sizin araçların kaçta duruyor devri...
Rica ederim. Vallahi 7 veya 800 diye hatırlıyorum ama tam emin olamadım. Tek hatırladığım 1000'in altında.

gaz ayarı ayarsızdır..ayrıca 1000 altındadır hep ..kafaya takılacak durum değildir :)

Geri
Üst Alt