Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza 1.4 style kolçak

Arkadaşlar bende sanayide taktırdım koltuk falan sökülmüyo, 50 tl'ye aldım gayet güzel oldu çokk kullanışlı gerçekten. Elfrenin olduğu plastik gövdeye monte ediliyor.

Serviste yaptıran arkadaşlar fiyat paylaşabilir mi?
Bana 500 TL gibi astronomik rakam söylediler. :S
Ee yaptırtmadım haliyle.

Bende çok istiyorum ama 500 tl cok fazla sanayide arabayi deldirmek te istemiyorum bakalım bulacaz bir yolunu

Bennde sanayide yaptım zaten monte edilen açılan vida delikleri altta kaliyor gözükmüyor bile.

banada serviste park sensörü ve kolçak için 750 tl fiyat verdiler arkadaşlar dışarıda yaptıramazmıyım acaba

Fiyatlar çok yüksek...uyumlu birşeyler bularak daha makul fiyata halledilir.

İndirim konusunda bir kaç yere mesaj ve mail attım, umarım olumlu bir sonuç alabiliriz.

Sizde lütfen mesaj ve mail atın. seat.com.tr'ye falan. Biraz baskı yaparsak olur mu acaba?

banada serviste park sensörü ve kolçak için 750 tl fiyat verdiler arkadaşlar dışarıda yaptıramazmıyım acaba
Keşke arabayı alırken park sensörü için pazarlık yapsaydın bedavaya getirirdin. Gerçi dandirik birşey takıyorlar ama olsun genede işini görüyor insanın.

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

İndirim konusunda bir kaç yere mesaj ve mail attım, umarım olumlu bir sonuç alabiliriz.

Sizde lütfen mesaj ve mail atın. seat.com.tr'ye falan. Biraz baskı yaparsak olur mu acaba?

İsteyen 8-10 kişi bulunsa belki toplu alımda bir nebze düşürürler fiyatı...

fiyatta indirim yaptılar kardeş onun yerine bakalım artık olmadı dışarda taktırırım

kolçak almak istiyorum ama servis 500 tl istiyor ne yapacağım kafam çok karışıyor

Geri
Üst Alt