Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ibiza 1.4 style hakkında bir kaç soru...

Beyfendi siz ne kadar imali konusuyorsunuz...ilkinde bazilar demissiniz bu sefer de bilmem anlatabildin mi demissiniz. Ayip oluyor..
Burada bilseyler paylasiyoruz, lütfen yazilariniza dikkat ediniz...
Dostum bence sen çok alingan davraniyorsun. Laf atma gibi bir maksadim yoktu. Yanlis anlamissin. Kusura bakma

dadaş34' Alıntı:
Cocuk o kolu birkere çekince birdaha çekmeyecekmi sanki bunun garantisi varmı peki güzel kardeşim söz konusu çoçuk ise on kerede inilir acılır binkerede ben cocugum için hep iniyorum hiç dert etmıyorum önemli olan onun can güvenligi benim rahatım degil !!!

Beni EDS'ler İYİ Tanır
Aklin sira insanlik dersimi verdin sen simdi? Ben fikrimi söyledim senin zoruna neden gitti? Bilmiyorsan cevap verme arkadaş.

Arkadaşlar opsiyonlu alıp teknik paket alınabiliyor ya bunu aracı alıp burada yaptirabiliyomuyuz?

Geri
Üst Alt