Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ibiza 1.4 style hakkında bir kaç soru...

waddle

Kayıtlı Üye
Merhabalar arkadaşlar,
Yeni üyeyim. Sizin paylastiklarinizda bulurum diye düşündüm ama bulamadım. Bir kaç konu var kafama takılan.
1_ su kapıların içerden açılmaması için ne yapmamız gerekiyor.? Çocuk kilidi hariç. Kullanma kılavuzunda birkaç kilitleme anlatılmış . içerden acilmayacagida yazıyor fakat benimki içerden açılıyor.
2_ Bir keresinde nasıl oldu bilmiyorum on taraftaki silecekler çalışır konumdaydi. Işıklarda durunca sileceklerde durdu. Hareket ettim ve silecekler çalışmaya devam etti. Boyle bi özellik varmı?
3_vagcom denilen kablo ile bizim araçlara özellik açtıran varmı? Neler yaptirilabiliyor?
4_ yardımcı olan herkese şimdiden tesekkur ederim.

Öncelikle hoşgeldin kardeşim cocuk kilidi hariç bi kilitleme söz konusu değil cocuk kilifi işini görmüyomu ? Neden buladar kilit konusuna takıldın anlamadım ve arac anshtardan kilitlendigi zanan kapılar kesınlıkle içerden ve dısardan acılmaz . Vagcomla bir iki özellik acıla biliyor bu araclarda yani leonkardakı gibi fazla özellik acma uok diye bilirim keyifli formlar kalıcı ve aktif olman dileğiyle

Beni EDS'ler İYİ Tanır

Kapının içerden açılmama konusuna neden takıldınız onu ben de anlayamadım açıkçası. Allah vermesin, bir kaza durumu vb. olur kapıları açmak zorunda kalırsınız, hiç bir kapı açılmaz...

Ya benim demek istediğim , kilitlenince ben açmadan acamasinlar. Dadaş kumandadan kilitlenince acilqmaaz içerden ve dışardan demissin ya ben onuda demedim fakat yine açılıyor. Çocuk kilidi uzun yolda ok is görüyor fakat günlük şehir içi kullanımında sürekli benim kapıları acmam sıkıntı. Jazlarda var mesela bu özellik, kapılar hareket edince kitleniyor, şoför kapıların kilidini açmadan kimse acamiyor. Kitapçıkta da içeriden açılmaz diyor fakat açılıyor. Birşey ki ayarlamamiz lazim.

Ya benim demek istediğim , kilitlenince ben açmadan acamasinlar. Dadaş kumandadan kilitlenince acilqmaaz içerden ve dışardan demissin ya ben onuda demedim fakat yine açılıyor. Çocuk kilidi uzun yolda ok is görüyor fakat günlük şehir içi kullanımında sürekli benim kapıları acmam sıkıntı. Jazlarda var mesela bu özellik, kapılar hareket edince kitleniyor, şoför kapıların kilidini açmadan kimse acamiyor. Kitapçıkta da içeriden açılmaz diyor fakat açılıyor. Birşey ki ayarlamamiz lazim.
Kumandadan İki kez kilitlemeyi denedin mi? Araka arkaya iki kez kilitle olacakmı? Belki birincide devreye girmiyordur.

SCW ye hoşgeldin kardeşim... Benim mk1 leon da kapı kolunu iki kere çekip bırakınca açılıyo diye hatırlıyorum...

Eskişehirli dediğini deneyecegim umarım olur.

Kapi kilidi hangi aracta olursa olsun iceriden kilitlendiginde 2 defa mandali cekersen acilir. Bu jazzda da böyle. Cunku herhangi bir acil durumda soforun açmasını mi beklicez. Bu bir guvenlik zaafi oluşturur. Çocuk kilidi dışında tabi.
Evet Silecekler yolda hareket halinde iken normal calisiyor ama durdugunuzda sistemi standby konumuna alarak hareket halimizi bekliyor.
Vagcam ile borcok paylasim mevcut bi arastirma yapmaniz gerekir.

İsmail, iki kere çekince değil benim 1 kerede açılıyor. Silecek konusunda ise bir defa öyle oldu ama bir daha öyle olmadı nasıl ayarladigimida bilmiyorum. Simdi durduğunda da çalışıyor. Rasgelemi oldu die düşündüm.

Arkadaşlar bende de tek seferde aciliyor. Bazilariniz güvenlik zaafi falan demiş iyi tamamda bizim ufaklik arkada oturunca kapilarla oynuyor sözde kilitli ama hemen aciliyor buda bizim için güvenlik sorunu oluyor. Octavia vardi bende daha önce onda ikinci seferde aciliyordu. Bu şekilde olsa bence daha iyi. Çocuk kilidi içinde her seferinde asagi inilmezki...

Geri
Üst Alt