Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ibiza 1.4 sport Blow Off ?

Freddycrx

Kayıtlı Üye
Şimdi Benzinli araçlara Blow off takılmıyor bildiğim kadarıyla ,fakat elektronik blow off''lar varmış,onlarda sağlıklı değil ses var , icrahat yok. Bu Wııınn Çuff :) sesi çok hoşuma gidiyor,ben bu sesi arabadan başka yöntemlerle nasıl alabilirim yada bir çözüm yolu varmı ?

img0427eb.jpg
:rolleyes:

turbo dışında bi seçeneğin yok , dediğin gibi diğerleri basit we yapay kalıyo , en güzeli turbolu araçlarda oluyo diğerleri ııı ııııh ...

bu uygulama için aracınızda turbo olması gerekiyo malesef aracınıza turbo takmadan bu sesi almak mümkün deil elektirikli olanlar ise sadece sizi güldürür ne kadar kötü olduğunu siz düşünün artık ben bi 1.6 a3 de gördüm araba bozuk gibi ses geliyodu aynıı yani kısacası aklınızda varsa bile sakın denemeyin:D

gerek yok hoparlöre..komik olur.. :)

Fıltre sesi yeter 1.4 16V ıse araba,sacma uygulamalara gerek yok:)

aynen bencede bi carbon hava filtre kiti 10 numara aslında burda olsa ayberk çok güzel yapardı ama :D

Blow off için illaki turbo gerekiyor... Benzinli dizel farketmez

blow off takmak için neyin sökülmesi gerekiyor külteflimi bu iş ?

Anlıyorum ozaman , adam akıllı bi hava filtresi gömmek lazım , ancak öyle verim alabilirim , ayrıca Bujileride değiştirim diyom ultrasonic performans bujileri var etkisi olur mu ?

Geri
Üst Alt