Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ibiza 1.4 referencefrenden gelen ses hakkında

onrdbln

Kayıtlı Üye
arkadaşlar merhaba, ben aranıza yeni katıldım. herkese selam. 2013 ibiza 1.4 reference aldım. araç 2013 ün 11. ayında trafiğe çıktı. fakat farkettiğim ani fren yaptığımda garip bir şekilde corrrrtttttt diye ses çıkıyor ve uzun basınca sanki fren ayağımdan kaçıyor gibi, anlam veremedim yaşayan başka arkadaşlar varmı acaba?

Kardeş benimde 2013 model ama dediğin bi bir ses hiç duymadım. Servise biir sor istersen bence.

2012 eylul cikisli ibiza sahibiyim yani sizinle ayni kasa sadece teyplermiz farkli. o cooort diye cikan ses bende sadece yagmur sonrasi oluyor o da bence normal onun harici bir ses yok çok şükür.
he birde ani ve sert fren yaptignda abs devreye giriyordur o ses onunda olabilir ayni zamanda titremede yapiyor. bence bu ikisinden biri olabilir

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

he birde kendini tanıtıcı bir konu açarsan daha iyi olur

İbizalarda fren sesleri kroniktir.Merak etmenize gerek yok

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Geri
Üst Alt