Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza 1.4 Reference Gösterge?

Benim araçta bu özellik açık,sıcaklık göstergesi yerinde kalan menzil'imi görebiliyorum

390tl ye o kolu taktirinca is bitiyormu hocam.Yani baska herhangi bir masraf çıkmadan o kolu taktırarak yol bilgisayari kullanabiliyormuyuz yoksa daha ekstra seyler yaptırmak gerekiyomu?

Hayir hocam malesef bir de iscilik payi var.o da tabi heryerde farklidir.ama bu isi yapan yada yapabilecek ne kadar yer var bilmiyorum.ben bahsettigim fiyatlari ender elektronikten aldim.cogu seat ci bilir.vag grubu araclariyla ilgili bilgisi var.
Bana 70 tl iscilik ucreti var demisti.yani toplamda 450 tl civari bir maliyeti olur.bana biraz yuzu astarini gecer gibi geliyor.secim sizin tabi..

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Reference modelinde bu sorduğun yok diye biliyorum

benim arac referans degil copa model. SD-Ibiza kardesimizin araci referans

Arkadaşlar mertkan arkadaşımızda olduğu gibi benimde sıcaklık göstergesi yerine menzil yazıyor ve kol taktırmadım.
Eger kol olsa diğer sayfalara da geçebileceğim.
6j kasa bütün ibizalara yapılabilir bişey.
Vag com ile multi screen function sanırım onu aktif ediyorsunuz.
Ender elektronik kol değişmeden bu işlemi yapabilir.
Kol değişsin diyorsanız fiyatlar arkadaşın yazdıği gibi
hız sabitleyiciniz varsa o kolun değişimi sanırım 500 tl
değiştirecek arkadaş olursa arta kalan hız sabitleyicili kola talibim
ayrıca menzil kalan yakıt miktarı ile sizin kullanım tarzınızın ortalamasını alarak size ne kadar gidebileceğinizi söyler. 5 dk sonra trafiğe girersini düşünmez düşünemez. Trafiğe girersiniz 1 km gidersiniz ama gideceğiniz menzil 60 km düşer bu gayet normal. Çünkü böyle bi sürüşle gidebileceğin yolu hesaplar. Ben kullanıyorum gayet memnunum.
Kolu takınca zaten ender elektronik Sistemi'de aktif ediyor kablo ile.
Depoyu tam doldurunca yedek depoya beraber kaç gidebileceğinizi bilemez. Hortumlar ve yedek depo neredeyse 12 lt benzın alıyor Buda nerden baksanız 200 km yol demek.
Sür-çi lisan ettiysem affola

benzin göstergesini düzenli olarak takip edersen bi sıkıntı olacağını sanmıyorum

Arkadaslar merhaba. 6j kasa ibizalardaki vag com girisi resimdeki pempe soketmidir acaba?
Vagcom kablosu almayi dusunuyorumda.Girisin hangisi oldugunu tam olarak bilmiyorum malesef.

IMG_20130508_184308.jpg

Ekli dosyalar

• IMG_20130508_184308.jpg
    IMG_20130508_184308.jpg
    84.3 KB · Görüntüleme: 12
Geri
Üst Alt