Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ibiza 1.4 Reference - Güzel oldu sanki :)

SD-Ibiza

Kayıtlı Üye
Aranıza daha önce katılmış olmama rağmen, fırsat bulup fotoğraf paylaşamamıştım. Hazır fırsat bulmuşken paylaşayım dedim. Nisan ayında aldığım araçta bu zamana kadar ufak tefek değişiklikler yaptım ama hala bazı şeyler yapmayı planlıyorum. İnşallah fırsat buldukça yapıcam. Değişikliklere gelecek olursak; aracı aldıktan sonra ilk iş olarak sarı ampulleri değiştirip, farlara Philips Diamond Vision ve parklara da turuncu ampul taktım. Daha sonra (demir) karter muhafaza yaptırdım ve park sensörü taktırdım. Kol dayamaya çok ihtiyaç duydum ve sağlam olması için servisten orjinal seat kol dayama taktırdım. İki hafta önce de jant ve lastikleri değiştirdim. 175/70/14 olan jant ve lastiği çıkartıp, yerine 185/60/15 jant ve lastik taktım. Spoiler taktırmayı da düşünüyorum. Bir de müzik sistemini değiştirmek var aklımda ama bakalım... Yorum ve önerilerinizi bekliyorum.

Beyaz başka güzel duruyor

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

MaşaALLAH. ALLAH kaza bela vermesin. birde cam filmi olsa o jantlara da pek güzel gibi sanki.

Geri
Üst Alt