Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ibiza 1.4 ref. bodykitt

TalhaK

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaslar ben ibizama bodykit yaptirmak istiyorum ama fazla secenegim yok galiba. Plastik yada fiber farketmez fikirlerinize ve fiyat bilginize ihtiyacim var yardimci olursaniz sevinirim

Yeni Makyajlı Kasa için henüz ortada bir body kit varmı bilmiyorum ama varsa da fiber tercih etmeyin kesinlikle :eek:key:

şimdiden kolay gelsin pahalı ve zor bir iş

Bence hazır cupra tanponları güzel duruyor. Farklı bir tanpon istiyorsan da bodykit ustaları aramaya başla birde kafanda bir model belirlemelisin ne istediğine net karar verirsen bulman daha kolay olur.

Fiberden uzak dur tecrübeyle sabit.Ne boya durur ne esner hiç bir halta benzemez sürekli boya çatlağından bıktım.Sana tavsiyem orjinal haliyle bin :)

Çıtkırıldım = fiber

Aman uzak duralım , durmayanlari uyaralım.

Tr de yeni kasa icin body kit var mi ki once onu bi bulsaydin da sonra fiberine plastigine karar verirsin :)

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Bence farklı birşey yaptırın...siz çizin ve fiberden uzak durun

Geri
Üst Alt