Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza 1.4 85hp performansı

arkadaşlar 1 depoyla hem şehir içi hem uzun yolda 614 km yol yaptı iyimidir yksa çkmu yaktı. arabam 2011 ibiza reference

2.0 150HP golf v 5.viteste 3800 devire geliyo 135 e çıkyıo sonrası tıkanıyo :( ibizada ilk hızlanma çok güzel ivmeliyoda oda bi süratten sonra tıkanıyo ama annem 185 ile radara yakalanmıştı :D malum annemin alman olması, ehliyeti ordan almış olması, otoban da hız sınırının olmaması vs. derken Türkiye yollarında kapatırmış :D

walla bende aracın motorundan memnunum özellikle 4000 devir civarında cok atik 4. vites 165 gördüm :D 170 zorladım

15000 bakımı sonrası fena oldu bizim ufaklık :D

Ben sana diyeyim bence ben pek motor konusunda o kadar tecrübem yok ama çok değişik araba kullandımdan bilgi vereyim 1.4 85 hp çok normal gitmesini bekleme ivmelenme kalkışta bi his bekleme bende punto vardı 1.4 95 hp 16v ondan indim seat 1.4 tdi bindim dedim ben birdaha gitmeyen arabaya binmem o yuzden sıkıntı yaratma keyfini çıkar çünkü bunlar öle gidiyor kafana takarsan arabadan soğursun şuanki arabam mükemmel bir daha alırsam yine üst beygir alıcam :)

evet hala kullandığım 1.4 85hp ibiza ile 2.0 150hp golf arasında fark yok yaw :/ ikiside tıkanıyo 120 den sonra

Motor aynı fabrikadan cıkıyor olmasın =)

Geri
Üst Alt