Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ibiza 1.4 85 hp style mi reference mi ?

müjdat

Kayıtlı Üye
Merhaba,

Arkadaşlar 1.4 85 HP Ibiza almaya karar verdim.

Aslında bütçemi reference paketine göre ayarladım.

Fakat reference paketi mi style paketi mi tercih etmeli arada kaldım.

Aradaki 4000 TL fark sizce style paketini almaya değer mi ? Bütçemi zorlamalı mıyım ?

Güncel fiyatlar:

Reference: 29200 TL
Style: 33200 TL

Özellikle bu araçlara sahip arkadaşların yorumlarını bekliyorum, şimdiden teşekkürler..

Donanımların linkleri :

DONANIMLAR | SEAT Türkiye

Bende referance var aracimdan cok memnunm aradki farkta galiba kapi kollari yan aynalarin arac renginde olmasi ve yol bilgisayari başka bi fark yok sanirim

style da jantlar 15" arka camlar elektrikli, yol bilgisayari var, govde rengi aynalar ve kapi kollari, klima dijital olmasi lazim, yanda da airbagler var baska bir fark yok sanirim. bu ozellikler icin 4000 tl fark vermeye degermi buna siz karar vericeksiniz. Ama suan icin butceyi fazla kasmak istemiyorsaniz simdi referance paketi alip daha sonra durumunuzu duzeltince istediginiz ozellikleri ilave ettirirsiniz araciniza ;)

style da jantlar 15" arka camlar elektrikli, yol bilgisayari var, govde rengi aynalar ve kapi kollari, klima dijital olmasi lazim, yanda da airbagler var baska bir fark yok sanirim. bu ozellikler icin 4000 tl fark vermeye degermi buna siz karar vericeksiniz. Ama suan icin butceyi fazla kasmak istemiyorsaniz simdi referance paketi alip daha sonra durumunuzu duzeltince istediginiz ozellikleri ilave ettirirsiniz araciniza ;)

Bende style paket var 4000 tl farka degermi sorusuna gelince değer diyorum nedenmi alan arkadaş bir ay surmez çelik jant aramaya başlayacak onu aynaları nerede boyatirim sorusu izleyecek birkere style ve referans arasında ki en bariz fark farlar digital klima 4cam otomatik hiz sabitleyici vs

Ama üzerine basarak söylemek istiyorum butcenizi zorlayacaksa kesinlikle referans alin aradaki farkida rahatça gezip tozmaya ayırın çünkü bütçe kısıtlı olunca aracinizdan zevk alamiyorsunuz

2010 Yılında Seat İbiza Reference aldım , şimdiki aklım olsa style alırdım.Gerçekten pişmanım.Ama reference modelini o zaman 25.500'e almıştım. :)

Yorumlar için teşekkürler.

Reference alsaydım alüminyum alaşım jant, kapı kolları ve yan aynalara boya isteyecektim. Bunlar da ekstra masraf demek.

Bütçemi zorlayarak Style paket almaya karar verdim.

Kredi başvurumun sonucunu bekliyorum, kısmetse Ibiza sahibi olacağım inşallah.. :seat

Şimdiden hayırlı olsun style paket iyidir aracı satmaya karar verdiğinizdede + olucak bu size

Yorumlar için teşekkürler.

Reference alsaydım alüminyum alaşım jant, kapı kolları ve yan aynalara boya isteyecektim. Bunlar da ekstra masraf demek.

Bütçemi zorlayarak Style paket almaya karar verdim.

Kredi başvurumun sonucunu bekliyorum, kısmetse Ibiza sahibi olacağım inşallah.. :seat

Madem karar verdimiz hayırlı olsun
Araç 3000 km olunca servis kontrole çağırmış dı usta aynen şunu dedi iyiki style paket almissiniz herkes sonradan birseyler takmaya çalışıyor ama orjinali gibi olmuyor

Tekrardan hayırlı olsun

bende referans var gayet memnunum hiçte pişmanlık duymadım.

Geri
Üst Alt