Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ibiza 1.4 85 hp style mi reference mi ?

arkadaşlar seat ibiza 1.4 85 hp style paketi almış bulunmaktayım bugün..ilk izlenim olarak memnunum çok şükür..arabamda güvenlik paketide var ama esp için ayrı düğme var mı acaba...??eureko sigorta ile kasko yaptırdım inşallah memnun kalırım

esp için ayrı düğme var teybin altında olması lazım.. hayırlı olsun ayrıca..

bence dolu olan modeli alınız opsiyonları her zaman severim ayrıca aracı şık gösterir keyif verir. Ben leon alacağım led paket 5.8" dokunmatik ekran sunroof v.b. bi kaç tane daha opsiyon eklettim çünkü ben aracı dolu seviyorum (= dolu araç almak keyifli sürüş için iyi oluyor tabi bütçeniz ve o opsiyonları kullanacakmısınız gereksiz mi önce onlara karar veriniz.

Hayirli olsun. Eger imkaniniz varsa her zaman ust paket alin cunku hic bir urun orjinalinin yerini tutmuyor

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk

Geri
Üst Alt