Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ibiza 1.4 85 hp style mi reference mi ?

Araçtan fazla beklenti yoksa 4000 TL vermeye değmez. Fakat 4000 TL için de sonradan pişman olunmayacaksa.

Benim mesela yol bilgisayarıyla işim yok çelik jant sonradan almaya karar verdim sordum 450-500 arası bile çook güzel jantlar var yani o yüzden 4000 TL fazladan vermeyi hiç düşünmedim. Şuanda herşeyden gayet memnunum çelik jant alınca daha süper olucak :)

arkadaşlar foruma yeni üye oldum çok yakında seat ibiza almayı düşünüyorum...reference mi yoksa style paket mi alayım ayrıca ibiza da 1.4 85 hp motor gücü nasıldır öyle çok beklentim yok ama yokuşlarda filanda bayılmasın araba ya da sollamalarda filan tatmin etsin beni kullanan arkadaşlar lütfen yorum yapınız teşekkür ederim

bazı sitelerde bu arabaya çok yetersiz diyenler var doğrumu acaba arkadaşlar:S

Talep ihtiyaç bütçe meselesi. Örneğin benim için cruise kontrol ve yol bilgisayarı yakıt tüketimini kontrol etmek için olmazsa olmaz. Ama bir başkası için gereksiz gelebilir.

Kısacası aradaki 4000 tl farkla style alıp ekstra konfor ve görsel özelliklere sahip olabilirsiniz. Ya da Referans alıp aradaki farkla benzin alır bol bol bol ekstra gezersiniz :)

ben güvenlik paketide aldım yarın teslim alacağım inşallah memnun kalırım...style paket için değer sanırım 4bin tl

Geri
Üst Alt