Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Ibiza 1.4 85 hp style mi reference mi ?

Konu, 'Mk5 (2008+Günümüz)' kısmında müjdat tarafından paylaşıldı.

1. müjdat

müjdat SCW Üyesi

20
    5
    3
    Merhaba,

Arkadaşlar 1.4 85 HP Ibiza almaya karar verdim.

Aslında bütçemi reference paketine göre ayarladım.

Fakat reference paketi mi style paketi mi tercih etmeli arada kaldım.

Aradaki 4000 TL fark sizce style paketini almaya değer mi ? Bütçemi zorlamalı mıyım ?

Güncel fiyatlar:

Reference: 29200 TL
    Style: 33200 TL

Özellikle bu araçlara sahip arkadaşların yorumlarını bekliyorum, şimdiden teşekkürler..

Donanımların linkleri :

DONANIMLAR | SEAT Türkiye

2. serciogomes

serciogomes SCW Üyesi

39
    13
    8
    Bende referance var aracimdan cok memnunm aradki farkta galiba kapi kollari yan aynalarin arac renginde olmasi ve yol bilgisayari başka bi fark yok sanirim

3. static-x

static-x SCW Üyesi

529
    304
    63
    style da jantlar 15" arka camlar elektrikli, yol bilgisayari var, govde rengi aynalar ve kapi kollari, klima dijital olmasi lazim, yanda da airbagler var baska bir fark yok sanirim. bu ozellikler icin 4000 tl fark vermeye degermi buna siz karar vericeksiniz. Ama suan icin butceyi fazla kasmak istemiyorsaniz simdi referance paketi alip daha sonra durumunuzu duzeltince istediginiz ozellikleri ilave ettirirsiniz araciniza ;)

4. Leonm@nia

Leonm@nia SCW Üyesi

3.856
    1.633
    113
  5. turanefe

turanefe SCW Üyesi

114
    39
    28
    Bende style paket var 4000 tl farka degermi sorusuna gelince değer diyorum nedenmi alan arkadaş bir ay surmez çelik jant aramaya başlayacak onu aynaları nerede boyatirim sorusu izleyecek birkere style ve referans arasında ki en bariz fark farlar digital klima 4cam otomatik hiz sabitleyici vs

Ama üzerine basarak söylemek istiyorum butcenizi zorlayacaksa kesinlikle referans alin aradaki farkida rahatça gezip tozmaya ayırın çünkü bütçe kısıtlı olunca aracinizdan zevk alamiyorsunuz

Bunu beğendi. 1 kişi bunu beğendi.
  6. Seatİbiza

Seatİbiza SCW Üyesi

17
    8
    3
    2010 Yılında Seat İbiza Reference aldım , şimdiki aklım olsa style alırdım.Gerçekten pişmanım.Ama reference modelini o zaman 25.500'e almıştım. :)

7. müjdat

müjdat SCW Üyesi

20
    5
    3
    Yorumlar için teşekkürler.

Reference alsaydım alüminyum alaşım jant, kapı kolları ve yan aynalara boya isteyecektim. Bunlar da ekstra masraf demek.

Bütçemi zorlayarak Style paket almaya karar verdim.

Kredi başvurumun sonucunu bekliyorum, kısmetse Ibiza sahibi olacağım inşallah.. :seat

8. Elanor

Elanor SCW Ladies

899
    153
    43
    Şimdiden hayırlı olsun style paket iyidir aracı satmaya karar verdiğinizdede + olucak bu size

9. turanefe

turanefe SCW Üyesi

114
    39
    28
    Madem karar verdimiz hayırlı olsun
    Araç 3000 km olunca servis kontrole çağırmış dı usta aynen şunu dedi iyiki style paket almissiniz herkes sonradan birseyler takmaya çalışıyor ama orjinali gibi olmuyor

Tekrardan hayırlı olsun

10. berat06

berat06 SCW Üyesi

167
    61
    28
    bende referans var gayet memnunum hiçte pişmanlık duymadım.

Sayfayı Paylaş