Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ibiza 1.4 2015 yakit tuketimi

1.4 motor sahibi olup da lpg taktırmayan adama şaşarım... 40 kuruşlardan bahsetmissiniz... benim düldül 15-17 kuruş arasi yakıyor... Gerçi size göre arabaya yazık etmiştim o ayrı ama ben bu konuda size katılmıyorum... ibizanin motoru lpg ile tam uyumlu ... şimdiki aklım olsa arabayı ilk aldığım gün taktirirdim...
Şöyle diyeyim 30 lt civarı alıyor depo..
Lpg litresi su an 1.99... menzilin 380-400 arası... en son klimam açık kullandım 360 cıvarında bitti... uzun yolda hızlı gitmeyen adam 80-90 civarı 13 kuruş yakar... motosiklete rakip bu araç yakıt konusunda... benden size tavsiye ; kaliteli ,işini düzgün yapan bir usta bulun ve hiç vakit kaybetmeden lpg'yi taktirin.... benzinden yaptığınız kar ile belki de yeni alacağınız aracın yarı fiyatını çıkartırsınız :) kendi adıma ekmek almaya bile düldül ile gidiyorum ...

En mantiklisini yapmissimiz hocam , uyumlu olan atmosferik motorlarla lpg ile yillarca sorunsuz kullanilabilir.

Candan Muhendislik Umraniyede taktirmistim , Yillardir atiker safefast kullaniyorum lpg bakimlarini 10 binde , aksatmadan gidiyorum daha somun bile degismedi.85 .000 km yaptim.

Motor uyumlu ise hic dert etmeye gerek yok , yakıt istasyonlarinda bmw be amg mercedesleri gordukten sonra cok cok normal geliyor :p

HTC One cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Hangi marka taktırdınız hocam? Bende 2014 ibizama taktıracağım. Aklımda atiker gold var yada brc veya son olarak param yeterse prins
Benim aracımda Landirenzo var. Prinse gerek var mı? Bence yok... Önemli olan lpg montajını yapacak usta. Ustanız iyi oldun yeter ki, bizim araçlar lpg ile tam uyumlu...
Ne lpg'ye geçişi anlarsınız ne lpg bitince benzine geçişi anlarsınız. Ayrıca bu son sistemlerde herhangi bir performans düşüklüğü de söz konusu değil.

Lpg olayinda arac garantisi olayi nasul oluyor arkadaslar. Yilda 5bin km bile yapsam aradaki fark kendini amorti ediyor

Çok doğru diyorsun o bmw'leri o jip'leri bende gördüm. O adamlar arabalarını düşünmüyor mu da araçlarına lpg taktırıyorlar :)
Diyorum ya şimdiki aklım olsa ilk gün olmasa bile şöyle 5000 km felan yaptığım da lpg'yi taktırırdım...
Doya doya geziyorum şu an km hesabı yapmadan krş hesabı yapmadan. Dünya varmış...

Geri
Üst Alt