Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza 1.2TSI yakıt tüketmi

zaten yol bilgisayarı vitesi at dediği anda atıyorum ama demekki biraz daha yükseltmek lazımmış gazada cok dokunmamak gerek heralde

Şu dediğiniz değerleri görünce arabaya benzin döküp yakasım geliyor.günde 10 km gidiş 10 km geliş yol yapıyorum.az az trafiğe giriyorum çok değil.düşürebildiğim en az olarak 9.2 şuan.uzun yolda araç kokluyor 3.9ları gördüm fakat şehir içi 9.2-9.8 arası.devirlerim çok düşük.30la giderken 3.viteste gidiyorum mesela.kullanımım sakin genelde.

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Aracım 2016 1.2 style ibiza bu arada.4500km de daha

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Arkadaşlar selamlar , 2016 1.2 tsı ibiza var bende yakıt tüketimi normal mi yoksa fazla mı 9 binde araç. Yakıt tüketimi azaltmak için ne yapmam lazım yorumlarınızı bekliyorum

0e740e424ef62ca84dda91e7f2c99e4b.jpg
iniza

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Hocam muazzam bi rakam ben 150lik Fr kullanıcısıyım şu an imrendim açıkcası bundan daha aşşağısı uzun yolda daha düşük hızlarda yapılır ama sonuçta bu araba ve zevkini almak lazım 5.5 de gayet ekonomik biraz daha düşse çok bişey farkediceğini sanmıyorum maşallah sayende ibizaya sevgim arttı

Selamlar arkadaşlar benim araçda 2016 1.2 tsi dsg leon 8.3 lt şehir içi uzun yol bayadır yapmıyorum km 6000 nasıl düşcek bilmiyorum jantlar falan orjinal genelde kısa mesafe kullanıyorum...

Bu araba bu kadar cok yakiyosa soylenenler yalan dolan mi ? Seneye ben de leon 1.0 dsg almayi düşünüyorum ama sizinki gibi yüksek değerleri görünce çekiniyorum..

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

b1a082f867bb8d1941c632ac332432e2.jpg
Kilometrenin tamamı şehir içinde yapılmıştır. Sizce nasıl ?

araciniz zannedersem manuel benim aracimda oyle bende sadece sehir ici kullanıyorum aşırı olmasada dur kalk yapıyorum ama bu degerler biraz yüksek yol bigisiyarinin vites uyarilarini dikkate alin kesinlikle tasarruf yaptiriyo yumuşak kullanim her yonuyle kazandirir hem can hem mal
saygilar..

Geri
Üst Alt