Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ibiza 1.2 TSI Reference Fotolar ve İzlenimlerim.

Benzinin Litresi en iyi ihtimalle 4.60 desek 23 *4,60= 105 TL yapar bu bile inanılmaz ekonomik olur 460 km yol için zira km de 230 kuruşa getirmişsiniz demektir aracı ankaraya umarım hep böyle ekonomik kullanırsınız:)

Aynen hocam doğrudur. Yuvarlak hesap 4 demiştim ben lt olarak daha çok hesapladım.

aracınız hayırlı uğurlu olsun ALLAH kaza bela vermesin kırmızılar çoğalıyor beyazın hakimiyetine son verecek gibi

Bütün araçlarımız beyazdı farklılık olsun dedim. Teşekkürler

maşallah Allah kaza bela vermesin ama benzin değerleri gayet güzel

Hayırlı ugurlu olsun aracın güzel günlerde kullanman dilegimle bu arada dsg candır bir kullandın mı birdaha bırakamazsın
biggrin.gif

sana tavsiyem P aldıktan sonra frenden ayagını yavaş yavaş çek bir anda yüklenmesin hani tatlı bir boşlugu varya sorun olmaz bu şekilde bırakman kışın el freni çekmesende dik yokuşlarda el frenini kullan ama
okkey.gif

Çok teşekkür ederim sağolun. Önerileri dikkate alıcam
okkey.gif

Geri
Üst Alt