Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ibiza 1.2 tsi Dsg sport Coupe yakıt verileri

sunsei

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba benim araç şehir içinde ortalama 10 lt yi gördüğüm zamanlar oluyor hiç agresif kullanmıyorum öyle trafik falanda olmuyo. Sanki birşeyler ters GH iyi anlamadım. Sizin verilerinin nedir. Şehirlerarası da sabit 90 la gittiğimde min 5.6 yı gördüm halbuki fab ika verisi 4.4 diyor bu kadar fark olurmu.

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5.6 normala yakın ortalama 5-5.5 lt yakar fabrikaya pek kanmamak lazım lastikler , filitreler vs tertemiz hava koşulları uygun olması lazım.. 4.4 için

Servise göstermenizde fayda var trafik bosken ortalama 10 lt çok fazla sürüş tarzinizda agresif değilmiş .

HTC Desire HD A9191 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

60 bin bakımdan yeni çıktı. Lastikler biraz kabak gerçeği söylemek gerekirse. Ben anlamadım Şehiriçi neden böyle

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt