Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ibiza 1.2 tsi dsg alıyorum

Hayırlı olsun arkadaşım ben alalı 3 hafta oldu ( 2011 1.2 TSI / DSG IBIZA SC Beyaz tek kapı ) tavsiye de ediyorum , merak ettim siz aracı nereden alıyorsunuz ben ; araç + cam filmi + ön kol dayama + park sensörü toplam 34.850'ye aldım ( Doğuş Maslak ) . Ah birde araçta ESP olsaydı daha ne ister ki insan ( Xenonu ilk kez bu aracımda aramıyprum cidden , belki iyi bir sunroof olabilirdi ama beklemezdim hele hele 2.5 cm yukarı doğru açılan bir küçük sunroof için ) Sanırım söylediğiniz gibi EURO'ya bağlı bir artış söz konusu ki aralık satış adetleri hepimiz biliyoruz ki Ülkemizde ki en son güncel rekor oldu otomotiv sektöründe...Yeniden hayırlı uğur olsun Allah ağız tadıyla kazasız belasız keyif içersinde binmeyi nasip etsin size ve tüm araç kullanıcılarına....

Hayırlı olsun arkadaşım ben alalı 3 hafta oldu ( 2011 1.2 TSI / DSG IBIZA SC Beyaz tek kapı ) tavsiye de ediyorum , merak ettim siz aracı nereden alıyorsunuz ben ; araç + cam filmi + ön kol dayama + park sensörü toplam 34.850'ye aldım ( Doğuş Maslak ) . Ah birde araçta ESP olsaydı daha ne ister ki insan ( Xenonu ilk kez bu aracımda aramıyprum cidden , belki iyi bir sunroof olabilirdi ama beklemezdim hele hele 2.5 cm yukarı doğru açılan bir küçük sunroof için ) Sanırım söylediğiniz gibi EURO'ya bağlı bir artış söz konusu ki aralık satış adetleri hepimiz biliyoruz ki Ülkemizde ki en son güncel rekor oldu otomotiv sektöründe...Yeniden hayırlı uğur olsun Allah ağız tadıyla kazasız belasız keyif içersinde binmeyi nasip etsin size ve tüm araç kullanıcılarına....[/QUOTE

çok teşekkürler hepimize hayırlı uğurlu olsun ben mersinden alıyorum ama benimki hb 5 kapı yanı pişman olmayacağıma eminim

araba bugün gelmiş
işlemler biterse yarın kısmet olursa teslim alıcam

Hayırlı uğurlu olsun, Allah kazasız belasız yolculuklar nasip eylesin...

Kazasız belasız binersiniz inşallah , hayır bereket getirsin inşallah..

Geri
Üst Alt